Доволни ли сте от Клоран?

  • 1 306
  • 6
  •   1
Отговори

Анкета

Доволни ли сте от Клоран?

Опции:

  • София
  • Мнения: 1 956
Подариха ми ампули против косопад на Клоран и шампоан и балсам с хинин. Не съм ползвала тази марка досега. А същевременно съм мнага скептична към неизпробваните от мен продукти за коса, тъй като от повечето косата ми пада, без значение дали са против косопад или не. Освен това навремето една приятелка беше получила жестока алергия към Клоран...
Какви са вашите отзиви? Да рискувам ли да си ползвам подаръка?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 585
Аз преди доста години си бях взела шампоана на Клоран с хинин и останах много доволна. Алергии и нежелани реакции не съм получила от него. При всеки е индивидуално, няма как да разбереш, без да пробваш. Peace

# 2
  • Мнения: 2 936
трябва да го пробваш! няма как да разбереш...
аз преди години използвах шампоана с хинин и не останах очарована....омазняваше ми косата и я слепваше   Confused ,но при всеки е индивидуално!!!

# 3
  • Мнения: 8 505
О,да,доволна съм.Не съм ползвала точно продуктите,които ти искаш да изпробваш,но съм доволна от всичко тяхно,което съм си купувала.

# 4
  • Мнения: 397
 Peace От две години използвам само шампоани на Клоран! В момента имам енергиен, предназначен за ежедневна употреба.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Не съм доволна от шампоаните на Клоран!Ползвала съм за мазна коса  и щампоан с мирта.Въобще не съм очарована! Mr. Green Друго от Клоран не съм ползвала.

# 6
  • Мнения: 4 916
Ползвала съм шампоан и мляко за тяло. Доволна съм  Peace

Общи условия

Активация на акаунт