С какви бански или памперс гащи се къпе бебе в басейн?

  • 8 511
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 197
Еми това ми е въпроса.
Гледах тези памперс гащи на Либеро, но ми се струва абсолютно  невъзможно да я натопя с тях. Според мен веднага ще се намокрят и ще натежат.
Тези също ги гледах http://shop.danet.bg/advanced_search_result.php?keywords=%E1%E0% … 6f598c55683f39e0a и ми се струват по-подходящи, но като сметна, че ще ми трябват поне 3 чифта ми се струват малко скъпи. Ще се радвам ако някой ги е ползвал да ми даде мнение.
Приемам всякакви други предложения - примерно знам, че има някакви найлонови гащи на Чико, но не знам къде се продават.
Варианта да бъде без памперс също не ме устройва, защото не мога да допусна да се изпишка или (още по-зле) издриска в басейна. А той е малък и е пълен с народ.
Надявам се да ми отговорите. С търсачката ми излязоха мнения само за памперс-гащите Либеро, затова пускам нова тема. Ако съм пропуснала някоя на същата тема като тази, моля модераторите за извинение.

# 1
  • Мнения: 568
Има един вид в магазините и е подходящ. С едни рибки по тях. Имаме немско бебе, което ходи на плуване и ни донесоха, после ги видях и тук.

# 2
  • Мнения: 2 467
Има памперс гащи -бански. Пропускат водата, задържат акито. Ползвала съм за моята беба на Памперс. Малко по-скъпи са от памперсите.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Влади все още го къпем в басейн с памперс- бански и в/у него с бански  Peace
Памперс -банските си имат размери, според кг на детето, удобни са- пълнят се с воа, но не пропускат акото  Mr. Green
12 бр. мисля,че са около 10 лв., нещо подобно

# 4
  • София
  • Мнения: 3 271
А колко е голямо детето ти?
Аз не бих си пуснала детето в басейн с възрастни хора - има какви ли не болести (кожни).
Колкото до бански - от миналото лято слагам на детето си истински бански, не съм имала проблеми с акането 9той ака сутрин, като стане и после съм си спокойна цял ден).

# 5
  • Мнения: 131
а,аз ползвам такива гащи-бански-памперс на бамбиниомино.два цвята са -сини на рибки и оранжеви на рибки.има ги различни размери и съм много доволна

# 6
  • Мнения: 2 197
А колко е голямо детето ти?
Аз не бих си пуснала детето в басейн с възрастни хора - има какви ли не болести (кожни).
Колкото до бански - от миналото лято слагам на детето си истински бански, не съм имала проблеми с акането 9той ака сутрин, като стане и после съм си спокойна цял ден).
На годинка и един месец ще бъде като отидем на море. Басейна е с минерална вода и по времето, когато ще ходим ще сме все наши хора. Вече 4 години ходим там и никога не сме имали каквито и да било проблеми.
Моята си ака по няколко пъти на ден, затова се притеснявам и търся нещо по-стабилно.

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Аз не бих си пуснала детето в басейн с възрастни хора - има какви ли не болести (кожни).
Peace
Миналото лято ходихме на басейн, но си мокреше само краката в него. Иначе в нейния надуваем басейн се къпа голичка. В морето също съвсем гола, а на плажа беше по памперс, обикновен.

Общи условия

Активация на акаунт