Ходили ли сте на военно обучение в 9 клас?

  • 1 856
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 583
Щото аз- да, и беше супер готино. Жалко, че сега това го няма, и нашите деца няма да имат спомени  от училищните си години. А и полковника дето ни преподаваше  беше пълен шемет. Grinning

# 1
  • Мнения: 27 524
Не, не можах да закача. Само една последна бригада и това беше  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 764
Ходила съм,имаше емоции!И на ученическа,и на студентска бригада съм ходила!От там са мио най-добрите приятелства! Grinning

# 3
  • Мнения: 583
Купона беше велик. Не знам какво днес младите разбират от купон? Party

# 4
  • Мнения: 3 447
Не... хванахме последната година от военното и се разминахме само с теорията плюс маршировки в училищния двор.

# 5
# 6
# 7
  • Мнения: 14 133
Да, но в 10клас. И на ученически бригади съм ходила. Имаше и готини емоции, но не мисля, че днешното поколение губи от липсата им!!!

# 8
  • Мнения: 8 999
Да, ходила съм. Бях отвратена от малоумието на военните. И в университета съм учила - единствената ни лекция в събота, при това от 7.30 часа! Тия войнишки истории ми загубиха сума ти ценно време.

# 9
  • Мнения: 3 042
Аз не съм. Когато бях в 9-ти кл. нямаше вече военно обучение.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 702
О, да! На военния лагер  край Равда. Беше МНОГО яко! Стреляхме с автомат, ходихме на походи (подобни на преход от екскурзионно летуване), а когато нямахме занятия се къпехме в морето, беше м.май. Взводни ни бяха едни много симпатични батковци от спортната академия, нашият беше най-готин  Wink   И най-важното, отървахме и от училището  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 338
Не,но сестра ми е ходила.Има много хубави спомени от там.

# 12
  • Мнения: 3 268
Не,защото бях мажоретка и когато класът ми беше на военно,аз си развявах дупето в Будапеща,на международен фестивал.Кой както се уреди Wink Flutter

# 13
  • Мнения: 4 546
не  Shocked съвсем скоро научих, че имало такова обучение

# 14
  • Мнения: 677
В 10-ти се ходеше на военно,не в 9-ти..
Аз пропусках всички бригади и военни мероприятия..
Изкарах си малка и приятна ваканция..

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 16:16 от Тони Сопрано

Общи условия

Активация на акаунт