Нисък ръст и секцио?

  • 5 458
  • 57
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 709
Искам да питам родилите мами и тези които ще раждат дали някоя от вас знав дали ниския ръст е предпоставка за секцио? Аз съм около 162 см. и днес ми казаха, че най вероятно ще съм секцио и аз онемях Shocked Rolling Eyes

# 1
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
162 см не е чак толкова нисък ръст, все пак  newsm78
Аз съм 160 см, родих секцио, но по друга причина - ръстът изобщо не беше упоменаван.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И аз не съм чувала за такава връзка,пък и 162 см са си нормален/среден/ ръст.

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Това пък го чувам за първи път Shocked.
Свекърва ми, например, е 158 см и двама сина е родила нормално, едри бебета при това. Е, това преди доста повече от 30 години, но все пак...

Леко раждане ти желая!!!   bouquet

# 4
  • Мнения: 576
Не мисля че има връзка. Майка ми е висока 1,58 и има две нормални раждания

# 5
  • София
  • Мнения: 5 709
Ами не знам и аз се учудих доста но тя само като ме видя си каза: Оо..... ма ти си си за секцио много си дребничка  newsm78 та се чудя и аз какво от това?  Rolling Eyes

# 6
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Ами не знам и аз се учудих доста но тя само като ме видя си каза: Оо..... ма ти си си за секцио много си дребничка  newsm78 та се чудя и аз какво от това?  Rolling Eyes

Да не е имала предвид не "ниска", а "слаба" с тесен таз  Thinking

# 7
  • София
  • Мнения: 5 709
Аз в началото на бременноста тръгнах от 54/55 кг. мисля че не съм толкова слаба а сега съм 63/64 близо 10 кг съм качила newsm78 а за таза не знам толкова да е малък не ми се вярва мен ми изглежда нормален,но ми се стори, че коментара първия който направи е : ОО.... ма ти си много дребничка колко си 158 см. някъде там Rolling Eyes и аз казах ами малко повечко Simple Smile 162 см Simple Smile

# 8
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Да не е почитател на секциото твоята лекарка  newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 5 709
От къде да знам мила!  Confused

# 10
  • Мнения: 388
имам приятелка която е 1,50см. и две деца роди нормално
а случайно твоята лекарка да прави секцио?

# 11
  • София
  • Мнения: 2 967
Подобна глупост за първи път чувам!!! Това да е индикация за секцио?!?!?! АЗ съм 163 см. и повярвай ми за 9м. не го чух като причина за операция. А ако някой иска да те манипулира за повече пари, е тогава разбирам.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 709
Тя прави секцио да! А вероятността  е че може да е за пари наистина е възможна но не знам!

# 13
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Тя прави секцио да! А вероятността  е че може да е за пари наистина е възможна но не знам!

Потърси поне още едно мнение, освен, ако не искаш да раждаш секцио  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 5 709
До сега ходех при друг лекар на консултация и понеже не съм доволна се преместих в Тина Киркова, миналия док не ми беше споменавал за подобно нещо и  това много ме учуди  newsm78 Преди да забременея много ме беше страх и все си виках ще си искам секцо да си раждам Peace а като забременях се отказах от тази работа......а сега вече не знам!

Общи условия

Активация на акаунт