какво да правя!??

  • 654
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
Спешно моля за съвет!Мога ли да забременея ако имам полип? Вече няколко дни не ми идва цикъла, а теста е отрицателен!Помогнете със съвет, защото си записах час при доктора чак за другата седмица, а дотогава незнам какво да правя! ooooh! Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 7 242
Принципно можеш, но е по-малко вероятно т.к. в участъка на матката, където е полипът, не може да стане вгнездяване. И да отидеш сега при доктора, той нищо не може да ти каже със сигурност. Или продължавай да правиш тестови или си пусни ЧХГ, ако държиш бързо да разбереш.
Успех!

# 2
  • Мнения: 1 950
Bebonka, направи си кръвен тест ако толкова се притесняваш. За полипа мисля, че принципно пречи, но не е невъзможно да има бременност. А закъснението ти може да е и от много други неща.
Аз съм имала полип и въпреки това никога не ми е закъснявало. Нещата са индивидуални. Едва ли ние можем да ти помогнем. Записала си час за лекар - това е чудесно, просто трябва да изчакаш и ще разбереш.
Късмет и успех  bouquet

# 3
Bebonka, направи си кръвен тест ако толкова се притесняваш.  :


 newsm10

# 4
  • Мнения: 55
Благодаря ви момичета. Записах си час при доктора чак след 10 дни и до тогава много ще съм притеснена. Чудя се ако не съм бременна и закъснението на цикъла ми не е поради полипа, който имам - от какво друго може да не ми идва. Простете за тъпите ми въпроси. Мерси много за всички мнения. Praynig

# 5
  • Мнения: 939
Не искам да те плаша, но не винаги закъснението значи бременност, дори и да ти се иска... Направи си изследвания, защото проблемът може да е и хормонален.

Общи условия

Активация на акаунт