Кой ще ходи на почивка това лято?

  • 2 674
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Кой ще си вее д....о това лято някъде и кой не? Да видим кои преобладват  Grinning

Ние август на нашето море някъде, на юг, като предвиждам обезателно прескачне до Варна с цел срещи и прегръдки с Краставицата, Мюр и сие Варненки  Hug

# 1
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Това лято по всяка вероятност ще сме на "Русалка".
Втората половина на юли.

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 812
Аз! Grinning Само да дойде май - откривам сезона на караваната. И цяло лято когато може - там. Надявам се да успея да направя поне 1-2х2 седмици с детето на къмпинга. Да не забравиш към мен да прескочиш - южно черноморие, на 2 км от Созопол.

# 3
  • Мнения: 27 524
Да не забравиш към мен да прескочиш - южно черноморие, на 2 км от Созопол.

Обезателно. Ние най-вероятно на Градина или Ахтопол, така че с теб лесно ще се засечем  Hug

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 812
Обезателно. Ние най-вероятно на Градина или Ахтопол, така че с теб лесно ще се засечем  Hug
Бравос, бравос! Simple Smile Ще се радвам!

# 5
  • Мнения: 6 992
Кво беше тва почивка newsm78

Ако нямам работа, ще си ходя я при мама, я при свеки и така цяло лято напред-назад. То при свеки е почти почивка, Балкан е, ма не е същото Rolling Eyes
Ако имам работа, няма да се почива. Ама няма нищо, и без това не помня какво е море. Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 480
На мен това лято ми се пада да се върна на работа след майчинство, та не знам със сигурност.  Ще се моля за една седмичка отпуск, та да зърнем моренцето и таз година.
Ееех, как ми се приходи вечеее...

# 7
  • Мнения: 8 999
Това е смисълът на живота ми през останалата част на годината! А догодина, като ми стане готова къщичката на морето, ако не ми дадат от службата поне 2 мес. отпуска - направо напускам.

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
1-9 септември, Арапя, бунгало 7. Това ми е адреса вече четвърта година.

# 9
  • Мнения: 27 524

Е, недей така тъжно, де  Heart Eyes Аз затова не питам за море, а за почивка. Балканът се брои.  Peace Някъде из белия свят - също. Морето си е море, но има много хора, които не харесват морето, пясъка, жегите, блъсканицата... Аз лично го обожавам  Flutter

# 10
  • Мнения: 8 459
Смятам да отидем на море.Къде-още не знам,мислим по въпроса.

# 11
  • Мнения: 306
и ние сме за морето,сънувам го вече...

# 12
  • Мнения: 5 539
Аз! Grinning Само да дойде май - откривам сезона на караваната. И цяло лято когато може - там. Надявам се да успея да направя поне 1-2х2 седмици с детето на къмпинга. Да не забравиш към мен да прескочиш - южно черноморие, на 2 км от Созопол.
Искаш да кажеш, че имате каравана? Shocked Ей сега ти завидях зверски Embarassed

Блонди, до Варна ще прескочиш, а Бургас ще го минеш транзит, така ли? Crossing Arms Отбий се и в наше село, де Hug

# 13
  • Мнения: 8 999
1-9 септември, Арапя, бунгало 7. Това ми е адреса вече четвърта година.

Привет, съкурортке!

# 14
  • Мнения: 3 622
Е аз пък като живея до морето и ходим на плаж през уикендите ще почиваме с приятели на планина. С нетърпение очаквам месец август да отидем в някое родопско селце на тишина и спокойствие.

Общи условия

Активация на акаунт