ано някой знае нещо повече за ирисова диагностика моля да пише

  • 6 654
  • 11
  •   1
Отговори
дали да се вярва на тази ирисова диагностика моля ако на някой е помогнала да пише или да сподели знанията си за нея  даже ако някой е наясно със добри специалисти в областа или цена на такъв вид услуга дали помага при заплетени случай и до къде се простира разпознаването на болестите
предварително благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 509
Аз ходих на ирисова диагностика при един доста известен билкар който се занимава с това. Цената е 15 лв. Но съм много разочарована. Освен, че ми загуби времето нищо не ми каза конкретно (аз имам мигрена). Изписа ми куп билки, които са за пречистване на кръвта, за проблеми със стомаха и др. , а такива проблеми имат повечето хора. Най-лошото е, че ми каза, че имам киста на бъбреците  #Crazy направо се побарках от притеснение. Правила съм си изследвания и те щяха да покажат ако има нещо. Убедих се, че от традиционната медицина по-точна НЯМА! (мое мнение Wink )

# 2
  • Мнения: 1 559
Мария Магдалена, пиши ЛС на Ne/Da. Tя е лекар и се занимава с ирисова диагностика.

Аз нямам личен опит с ирисовата диагностика.

# 3
  • Мнения: 201
Аз съм доволна и аз ходих при един билкар, който по ириса на очите ми прави диагностика. Може същия да е  Laughing Но благодарение на него разбрах, че имам камъчета в жлъчката, а дотогава не подозирах, че те могат да са причината за ужасните ми проблеми със стомаха! И още неща ми каза, е, не съм пила билките, лекувах се с други методи. Жалкото е само, че гледа ириса с лупа, няма техника, доколкото знам д-р Тошков има апаратура и може да направи по-прецизна диагностика. Координатите му можеш да намериш на опаковките на неговите лекарства.  Peace

# 4
  • Мнения: 656
Аз съм водила сина си преди години. Може би си имат стандартно заучени положения, неговата диагноза беше "слаба имунна система", уж и компютър ползваха.
Накрая се оказа вроден дефект на отделителната система...

# 5
значи дотук 50 на 50 чакам още мнения чух за здравен център ДАР мисля че там са с техниката която е нужна  дали е по добре от билкар или просто зависи от човека който гледа
илиана нали няма да я притесня ако я питам на лични благодаря за инфото ще я запитам това което ме интересува  исками се да си направя и прочетох за този център искам да събера повече информация дали този вариянт е надежден благодаря на всички който участват

# 6
  • София
  • Мнения: 896
Аз съм ходила в ДАР и съм доволна. Това, което ще ти кажат е състоянието ти в момента. За някои неща може и да не подозираш, други просто не се "виждат" при този метод. После изписват билки и система за пречистване на организма.
Отдавна се каня на очистителната им програма, ама пусти мързел.... Embarassed
Та от мен един +
  bouquet

# 7
  • Мнения: 941
аз съм ходила при д.р Тошков сигурно преди 10 или повече години.Доколкото си спомням,май имаше компютър и гледаше очите ми както ги гледат при очен преглед.Тогава ми каза,че имам прегънат жлъчен мехур.След ехография на корема от гастроентеролог,диагнозата се потвърди

# 8
значи за ДАР положителни отговори на 10 май ще ходя в софия и се чудя дали да не си направия трябва ли предварително записване на часове и колко струва в ДАР 

# 9
  • Мнения: 619
Нашите ходиха в Плевен, бил доста известен и по телевизията е имало предаване  за него. Останаха изклячително доволни, всичко им е познал плюс неща, които не знаят. Сега се лекуват.

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ходила съм.
Откри ми даже, че имам кариес на горен ляв кътник. А аз имах само съмнения за това... За останалите болести - нищо ново. Изреждаше ги в продължение на 20 мин.  Crazy
И най-вече: позна, че умея да трупам и добре да отглеждам огромен стрес. От там са ми били всички проблеми.

Даде ми билкови рецепти, как да се отърва от поне 3 здр. проблема, но аз така и не започнах терапията...  Confused

Аз лично съм очарована. Ако човека е спец, може много, т.е. всичко да ви каже.

# 11
  • Мнения: 279
Нашите ходиха в Плевен, бил доста известен и по телевизията е имало предаване  за него. Останаха изклячително доволни, всичко им е познал плюс неща, които не знаят. Сега се лекуват.

При кой лекар са ходили родителите ти? Аз съм от Плевен и бих искала да отида. Мерси предварително

Общи условия

Активация на акаунт