Да отразим квалитетно във Варна едно ретро?

  • 606
  • 10
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Щяхме да пущаме тема, обаче сме забравили. Нищо. dance
Пущам темата тука, щот да се прочете от повече майки, жадни за нощен живот.
Офертата е дамско парти:  кръчма в 20 00ч, ще изберем сетне коя. После от 23 00ч на ретро парти в Планета.
За утре става въпрос, Сряда - 18ти април.

Ако не ме лъже старческата немощ, има още 3 сигурни дами. Дано не са забравили, щот мълчат и тема не пущат! Мискинки!  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 41
Ако не ме лъже старческата немощ, има още 3 сигурни дами. Дано не са забравили, щот мълчат и тема не пущат! Мискинки!  Heart Eyes

Запис Mr. Green
Едната съм аз! Другите две бързо да си признават, да не посочвам!

# 2
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
аз, аз, таз тема дойде като жива вода за мен, въпреки че малко прекалих през викенда и съм на жълт картон  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 629
Готово съм.
Пицарела? Отново? Или нещо свежо?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Пицарелла? Ъм, мога роман да напиша са всички Пицарелли в нашто село. Не бих ги препоръчал, нито огъня постъчал...Е, беше преди 2-3 месеца, мож са в прогрес веч? Ако на множеството му са ходи, може щастие да го ... сполети.
Дайте друго! Имало някаков рестуран испано-португалски "Косе". В Ам-ам го видях. Къде го, някой познава ли го? Ко дават за ядене? Flutter
Сещам се за Ало-Ало, Хъшове, Гранд Италия, Алба!, Продадена невеста, Белисима... Изчерпан съм...  ooooh!

Катюш? Где го бе?  search

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
аз съм за Косе-не съм го посещавала, а в Пицарела всичко съм опитвала и вече ми е  Sick

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Нямаме резервация, но предлагам някъде централно да се срещнем. АЗ ще съм на Катедралата към 19 30, мога да ви заведа навсякъде.
Четирима сме, навсякъде ще ни вземат.  Mr. Green Някой да каже нещо, че да има точен час с място.

# 7
  • Мнения: 230
Аз леко да се намеся - Косе е в бившия "При Жан". Вкусно и приятно е. Мераклии са собствениците.. Не знам вечер как е.

Чао! Приятно прекарване

# 8
  • Мнения: 3 405
То това е днес. Къде блях толкова време? Ах, весело изкарване!
Другия път ме замерете с поканата вързана за камък Joy

# 9
  • Варна
  • Мнения: 893
То това е днес. Къде блях толкова време? Ах, весело изкарване!
Другия път ме замерете с поканата вързана за камък Joy
и мен че не можах да дойда на караокИтУ по случай осми март  Cry

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Другото Петък има оферта да се сбираме на купонь.
27-ми апрель.
Обявявам отрано, подсигурете здравето и храната на наследниците, обгрижвайте отдалеч бебегледачите, нахлузвайте кото има и хай на панаира!  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт