Бански

  • 553
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 132
От къде да си купя бански? Трябва ми цял, за плуване. Обиколих магазините около нас, но още няма зареждане. Трудно ми е да обикалям с количката и ако ме насочите към конкретен магазин ще съм много благодарна.

# 1
  • Мнения: 416
Ами поръчай си on-line.Виж в сайта на Делфина - има и таблица да си изчислиш размера.
http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTE3Njg4OTQ4Mw==&to … mp;action=catalog

# 2
  • Мнения: 21
 Аз лично също се интересувам от това и бих ти препоръчала банските на Феми! Те имат няколко линии и даже бих казала, имат огромно разнообразие и може би са и най-добрата българска фирма конкретно за бански. Виж в сайта им колекцията от миналата година. Имат също фирмен магазин в новият мол зад завод Електроника мисля, че се казваше Скайп сити или нещо подобно. Телефона на магазина е 971 32 78 може да се обадиш и да питаш, ако нещо те интересува. Grinning

# 3
  • Мнения: 19
В Пловдив им а вече бански в новия търговски ценър GRAND - до Евмолпия. Много са сладки и има много сполучливи комбинации с шапчици от същата разцветка. В магазина на испанските MC. BABY - на партера.

# 4
  • Мнения: 2 922
В Пловдив им а вече бански в новия търговски ценър GRAND - до Евмолпия. Много са сладки и има много сполучливи комбинации с шапчици от същата разцветка. В магазина на испанските MC. BABY - на партера.

 Crazy
Жената е от София и пита за бански за себе си - не за дете.

# 5
  • Мнения: 3 356
Аз съм се насочила към бански на Ню Силует ,другата седмица ще разгледам какво предлагат и как са цените.

Общи условия

Активация на акаунт