Разкажете историите си, малки момичета

  • 1 378
  • 8
  •   1
Отговори
Тази тема насочвам към "малките" жени на "големите" мъже, в съвсем преносен смисъл. В една друга тема четох за главозамайващи разлики в годините между партньори и съпрузи. Самата аз в момента изживявам прекрасни отношения с мъж, който е с 11 години по-възрастен от мен. Тъй като и двамата сме семейни и нямаме никакво намерение да рушим семействата си, поставихме хипотетична ситуация да сме се срещнали преди встъпването му в брачен съюз. Ами беше смешно и потресаващо едновременно Laughing От там ми хрумна да ви попитам, а как беше при вас - на каква възраст се срещнахте и какво ви струваше да останете заедно? bouquet  

# 1
  • София
  • Мнения: 1 433
Ние сме набори, но той е значително по-зрял от мен и се разбирама прекрасно. Мисля че не годините са от значение, а опита, зрелостта, възпитанието, въобще начина на живот. ooooh!

# 2
По темата - за мен повече от 7-8 години разлика вече са много. Само не разбирам авторката с каква цел ни уведомява че и тя,и любовника и са семейни и "нямат намерение да развалят семействата си".Да получи аплодисменти ли newsm78

# 3
  • Мнения: 2 746
5-6 години е оптималната разлика.Над 10 години вече имаме сблъсък на поколенията.

# 4
  • Мнения: 4 965
Набори сме.
Имала съм връзка с по-голям мъж - аз бях на 23, а той на 38 г. (Не бяхме семейни - нито той, нито аз.) Беше ми добре с него - интелигентен, зрял, даде ми добри съвети за живота. Не бих могла, обаче, да си представя да имам семейство с него. Разликата е прекалено голяма. Той беше на същото мнение. Сега съм на 30, а той е на 45 г.; аз тепърва започвам да постигам успехи в работата си, а той е във върха й (работи в Световна банка); и т.н.
Поддържаме контакт - пращаме си картички по празниците - той се ожени за жена с 5 г. по-млада от него и имат страхотно семейство и детенце. Тя му е колежка.
Аз съм щастлива с мъжа ми и се радвам, че "растем" заедно. И все пак, ние се срещнахме на достатъчно голяма възраст, за да сме изградени като характери, а да не се учим от проби и грешки.

А хипотетичните ситуации затова са хипотетични, защото не можеш да разбереш какво би било в действителност. Реалността и хипотезите най-често са абсолютно противоположни.
Относно това, че сте семейни, не искам да го коментирам...

# 5
  • Мнения: 1 212
Бре ....  newsm78
Че около мен има бая от "големите" момичета с " малките" мъже .......
Те пък милите, къде да се изкажат?  Sunglasses Wink Grinning

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Любонателна, наистина ли се интересуваш или изкаш да се изфукаш с любовника си? Все ми се струва, че не е първото.

# 7
  • Мнения: 1 761
Нещо много странни въпроси за малки и големи....Хората се срещат на всяка една възраст, а секс правят до дълбоки старини,(ако ги доживеят,де).

# 8
 Grinning
Първо бих искала да посрещна с добре дошли и тези, към които не е насочена темата и въпреки това са я уважили с мнение! Естествено, като във форум - всички да се чувстват като у дома си! Heart Eyes
Благодаря на онази гостенка, която спести коментара си. Същото бих направила и аз в ситуация, с която не съм достатъчно запозната.
Трето - идеята за аплодисменти ми хареса. Peace Заслужавам ги определено, тъй като умея да поставям разумни граници. Нещо, което малко хора умеят да правят с емоциите си.
Предпоследно - като добра домакиня ще бъда толерантна и ще обясня, че "отношения" не винаги означава любовник, връзка и т.н. Stop В подробности не искам да навлизам, все пак за тази цел си имам приятелки Hug
И като последно - като автор на темата моля да не премествате обекта и субекта на разговора! Очаквам истински истории, такива каквито са се случили на онези момичета, за които възрастта не е имала значение  bouquet
 

Общи условия

Активация на акаунт