Засилване на метаболизма /по време на диета/

  • 3 457
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 858
Знаете ли как бих могла да засиля метаболизма си, по време на диета?
Някакви идеи, хитрини или методи да знаете?

# 1
  • Мнения: 1 241
и на мен ще ми е интересно

# 2
  • Мнения: 1 424
Знам,че спортът засилва метаболизма  Peace  Също и хапването на съвсем малки порции храна през 2-3ч  Peace
Ще следя темата  bowuu

# 3
  • Мнения: 6 958
Спорт, пиенето на вода, на чай и храненето с цитрусови плодове, рибешко и пикантни подправки  Peace

# 4
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Чела съм, че грейпфрута засилва метаболизма  Thinking

# 5
  • Мнения: 6 958
Чела съм, че грейпфрута засилва метаболизма  Thinking

грейпфурт, лимони, ананас по специално  Peace

# 6
  • Мнения: 1 926
Чела съм, че грейпфрута засилва метаболизма  Thinking

грейпфурт, лимони, ананас по специално  Peace

 Peace

# 7
  • Мнения: 14 486
има една асана от йога, която стимулира щитовидната жлеза, която отговаря за метаболизма. в книгите за йога даже съм я срещала точно с препоръка да се прави за отслабване.
ето я - съжалявам че не е снимка, но това намерих в нета.http://www.joga-trojmiasto.pl/LOGO250.gif
като с всички други асани обаче трябва да се прави много бавно и внимателно Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 10 858
Супер сте,  bouquet

# 9
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Кардио упражнения.

# 10
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Сутрин на гладно чаша хладка или топла вода с малко пресен сок от лимон. Може и мед.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 896
Според мен най-добре се стимулира метаболизма когато се приемат малки порции храна на често, на около 3 часа. Още по-ефективно е ако тази храна е зеле например, за чиято обработка се горят повече калории отколкото влизат с него. Лъжеш организма като му вкарваш някакъв материял, който обаче не му дава същите калории, от които той има нужда, за да задвижва метаболизма.

Абе на теория ги знам нещата, ама ей на, от лакомия все дебела си стоя вече 2 години.

# 12
  • Мнения: 11 003
Хранене на често и по малко.
Пиене на мнооого вода.
Сещам се и за едно упражнение - с коремно дишане. Вдишваш дълбоко, стягаш корема, задържаш няколко секунди и издишваш рязко. Сутрин се правят по 15-20 такива вдишвания на гладно.

# 13
  • Мнения: 3 647
Чела съм, че грейпфрута засилва метаболизма  Thinking

грейпфурт, лимони, ананас по специално  Peace
и  богати на целулоза зеленчуци

# 14
  • Мнения: 636
И фет бърнър преди тренировка помага, но като го спреш метаболизмът пак отива на кино Sad

Общи условия

Активация на акаунт