Кога дават направление за болница за раждане

  • 1 520
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 337
Леко съм объркана, защото в болницата, в която ще раждам след 20 дни ми искат направление и обменна карта. Обадих се на гинеколожката, която ме наблюдава до момента  и която не се занимава с раждания и тя ми каза, че още било рано Tired.
Не разбирам като съм реално вече в 36 г.с. и мога да родя макар и на теория всеки един момент, редно ли е да ми бави документите.

На вас кога ви ги дадоха?

# 1
  • Мнения: 14 133
Като влязох в 37г.с.  доки ми даде всички документи за болницата- направление, обменна карта, резултати от последните изследвания. Настоявай да ти даде, защото от тук нататък можеш да чакаш бебчо всеки момент. Не разбирам защо се прави на интересна и ти бави нещата. Thinking newsm78

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
40 дни преди термин.Бях още в 8-ми месец когато ми ги дадоха.Ти не се шашкай ако тръгнеш да раждаш и без документи ще те изродят

# 3
  • Мнения: 117
30 дни преди термина се дават Направлението и Обменната карта - би трябвало вече да са ти я дали твоята! Поискай си я!

# 4
  • Мнения: 10 982
На мен ми ги дадоха заедно с болничния за майчинство преди раждането. Обменната карта остана при лекарката ми, но като постъпих да раждам не ми я поискаха.

Ти не се шашкай ако тръгнеш да раждаш и без документи ще те изродят
Peace

# 5
  • Мнения: 576
30 дни преди термина се дават Направлението и Обменната карта - би трябвало вече да са ти я дали твоята! Поискай си я!
smile3521 и леко и безпроблемно раждане!

# 6
  • Мнения: 4 965
30 дни преди термин (за близнаци дори още 45 дни преди това) е длъжна да ти го даде.
Моята нарочно ми го забави и после със сина й се опитваха да ме разиграват и синчето й реши да ме изнудва, та замалко да умори и мен, и децата - грозна работа (дори не ме беше регистрирал, че съм приета в болницата, ама не ми се коментира темата). Наложи се шефката на родилно да го изисква, за да може ме оперира.
Настоявай да ти го даде.
Леко и безпроблемно раждане ти желая!

# 7
  • София
  • Мнения: 337
Благодаря Ви за отговорите.
Обеща ми другата седмица да ми го даде! имам чувството, че чисто и просто я мързи да попълва документи Sick а и има някаква странна ревност към колегите си Stop

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Мда, дадоха ми необходимите документи, когато влязох в деветия.

# 9
  • София
  • Мнения: 17 591
40 дни преди термин.Бях още в 8-ми месец когато ми ги дадоха.Ти не се шашкай ако тръгнеш да раждаш и без документи ще те изродят

Това изобщо не е задължително да стане. Поискай си ги. Не ми е било рабора да съм там и не ми се разказват подробности поради това, но присъствах на приемането на жена с кървене - сериозно, а и други проблеми, очевидно трябваше да го извадят, но я бяха върнали в 8 сутринта, понеже не си носела изследванията. С рейсчето. Когато я приемаха, беше 4...

Вземи си документите.

# 10
  • Мнения: 4 489
Сега мисля да си ги искам, като си взема и болничния, защото ще пътувам и няма да раждам в града, в който живея, а лекарите са ми тук. Щат не щат - ще ми ги дадат.

# 11
  • Мнения: 950
На мен ми дадоха документите 45 дни преди термина.

Общи условия

Активация на акаунт