Препоръчайте ми гинеколог в клиника Щерев?

  • 12 583
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 475
Препоръчайте ми  добър гинеколог в клиника Щерев, който да работи със здравната каса?

# 1
  • Мнения: 939
Мисля, че отговорита на момичетата ще са ти по-полезни, ако уточниш с каква цел търсиш гинеколог, защото има значение за какво ти трябва.

# 2
  • Мнения: 1 475
 С 2 думи, от юни мисля да бебеправим и тъй като съм претърпяла конизация, и последствията от нея, т.е скъсена шийка искам да знам всички рискове произтичащи от нея,  тъй като никаде не се намира инфо за това, преди време пусках тема, но нямаше отговори,аз в момента ходя при онкогинеколог, но ми се ще да ме прегледа и гинеколог, който се занимава с рискови бременности, разбира се ако забременея безпроблемно!
Пък в събота бях на профилактичен преглед за рак на гърдата там, и останах много удивена, колко са любезни хората, които работеха там, и колко благодарни жени имаше, едни бременни други вече бяха родили и просто разказваха помежду си за златните доктори, но ми беше неудобно да ги питам за имена!

# 3
  • Мнения: 1 612
Аз ходя при д-р Ганева, но и Савова е много добра.
Аз обаче се боря със стерилитет.

# 4
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Като цяло клиниката работи със Здравната каса. И моите наблюдения са, че всички лекади са на ниво.
Ако искаш се обади да запишеш час и помоли момичето на регистратурата да те насочи. Те имат идея кой лекар какво специализира.

# 5
 Az poznavam d-r Aleksandrov i to ot mnogo godini moge bi 7,8,vnimatelen e,razbira si ot rabotata opredeleno i ne na posledno miasto gotin  simpatishen e kato shovek,ako s tova moga da pomogna

# 6
  • Мнения: 1 095
Препоръчайте ми  добър гинеколог в клиника Щерев, който да работи със здравната каса?
препоръчвам ти д-р Ганева! Тя е едно слънце ! мила и добра и обяснява всичко,което искаш да знеш. Не бърза да те изведе от кабинета . Поздрави за д-р Ганева!!!  bouquet

# 7
  • Мнения: X
marsiana, здравей искам да те попитам ти в клиниката на щерев ли ходи на мамолог и при кой доктор,колко струва и какво включва таково изследване бсамо уз, или и нещо другоБб доволна ли си? мерси

# 8
  • Мнения: 1 475
Да в клиника Щерев имаше безплатни профилактични момографски прегледи, първо минаваш на мамографа и след това отиваш при момолог ,който ти разчита снимката и те преглежда, лекарката беше някаква доцентка в момента не си спомням името и, но много я хвалеха- има и защо много лъчезарна и мила жена около 60 и всичко, което я питаш ти обяснява! Иначе прегледа казаха че струва 35лв е мамографа и 20лв мамологичния преглед от специалист! Но докалкото разбрах на всеки 3месеца се организират безплатни прегледи, почивните дни, но наплива е голям и трябва да се запишеш възможно най-рано, когато го обявят!

Общи условия

Активация на акаунт