проблем с биберона

  • 403
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Баткото ми ве4е става на 2,5г,а все още не може да се откаже от бибата си и си я търси и докато не я намери,не заспива.Пробвахме какво ли не,за да се излъжем,е не и не.Моля да споделите с мен вашия опит в премахването на биберона

# 1
  • Мнения: 3 478
Аз още не съм премахнала бибата, но моя приятелка имаше същия проблем като теб. Най-накрая сряза върха на всички биби с бръснарско ножче и малкия и се отказа автоматично. Дано подейства и при вас.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 433
моя приятелка го хвърлила на кучетата, малкия ревал два дена, но знаел, че бау-бау го е взел и постепенно се отказал. Дано да имате успех bowuu

# 3
  • Мнения: 3 537
Рязах я. Party

# 4
  • Мнения: 221
благодаря ви

# 5
  • Мнения: 5 790
Пробвай да й пробиеш малка дупка с карфичка, за да засмуква въздух. Така се "губело удоволствието" от бибероната. Това го прочетох някъде.
Виктория беше с биберона до 2 год и 1 месец. Не я пускаше и за секунда, нито през деня, нито през нощта. Накрая дядо й каза, че маците са я напишкали и бибероната е много мръсна. Хвърли я с погнуса и така и не си я потърси. Но отказването при всяко дете е индивидуално и трябва да намериш точния подход, защото ти си познаваш детето.

# 6
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Четох в едно тукашно списание съвети от майки със същите проблеми. Това което си спомням беше да кажеш на малчугана, че някое бедно детенце/любим анимационен герой се нуждае от биберон, а той е вече голям - после да ти помогне да опаковаш биберона в колет и да те придружи до пощата да го "пратите". На така наречения колет скришно залепи бележка до пощенския служител да изхвърли пакета след като си тръгнете. Така детето ще се почувства голям и сам ще е "пратил" биберона, т.е. ще знае да не плаче за него. На следващия ден детето може да "получи" благодарствена бележка "по пощата" от героят например.

 baby_neutral baby_neutral baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт