Кажете коя да избера ПегПерего Джентро,Джордани 3Per8.или Чико 02 Кортина?

  • 639
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 593
Много ми хареса на картинка но ако някой каже +- ще сам много благодарна  bouquet

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 593
Само да кажа че е за новородено ако някой ги е позвал моля да каже +-Сьжелявам че немога да сложа линкове ама незнам как става newsm78Някой ако ги има може да пусне и размерчета Joy

# 3
  • Мнения: 17 402
Пак аз се включвам Mr. Green Почти сигурна съм, че повечето ще са за Перегото. То и такава тема имаше- с анкета. Само, че Джордани- то не беше 3 в 1, а модел G4:
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182075.0.
 ЗА размерите на колички също имаше тема, но мен лично само ме обърка. Най- добре отиваш, гледаш и мериш.
Аз бих избрала Джордани или Чико.

# 4
  • София
  • Мнения: 593
Ми и мен в задните теми ме обьркаха размерите та за тва питам пак.Забравих ти каква имаше но кажи доволна ли си откриваш ли недостатьци?Аз много се притесних защото ми казаха че Джорданито няма амортесьори и скьрцала

# 5
  • Мнения: 17 402
Никаква нямам още. То и за Чикото четох някъде, че скърцала...Ама си имат амортисьори според мен. Не знам, аз колкото повече чета, толкова повече се обърквам в избора.

# 6
  • Мнения: 3 457
аз като се чудих едено време и си купих чико пик ъп-кортината (дуо 0.2) е почти същата,модела без кошницата.После сумати и време си търсих кошница.Сега вече сме големи и съм си поръчала лятна Пег Перего Плико лайт -и си я чакам  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 137
кортината скърца наистина ужасно.
аз съм с пег перего о мога да кажа,че съм много доолна. но като се напрашат амортисорите и се напълнят с камъчета мога да кажа, че от време на време проскърцва, но се оправя. аз от темите тук се зарибих за перегото (бях я харесала визуално) и след време се сдобих с нея и всеки ден и се радвам.

успех в избора

# 8
мен ако питаш Джорданито е най- добро за новородено. Говорим за 3 в 1-то Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт