Какви бижута носите през пролета и лятото?

  • 2 994
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте,
Какви бижута носите през лятото и пролета?Аз самата предпочитам да нося по колоритни накити от типа на :.А Вие?

# 1
  • Мнения: 416
Каквито и през зимата newsm12!Аз не ги деля на сезони!Редувам ги като гледам да съм с по един пръстен и едно колие(верижка).Предпочитам комбинациите от бяло и жълто злато,тези другите нещо не са ми по вкуса.

# 2
  • Мнения: 5 313
Сребро.В редки слу4аи слагам дрънкулки,ако ми подхождат на облеклото. Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Повече гривни и колиета ! HugОсобено гривни , защото зимата  ми е много неудобно да нося гривни . Peace

# 4
  • Мнения: 492
Комплект златна гривна и пръстен.Целогодишно.

# 5
  • Мнения: 27 524
И зиме, и лете все съм си със златните бижута  Party

# 6
  • Мнения: 4 151
Нося сребърни бижута и бижута от бяло злато през всеки сезон. Peace

# 7
  • Мнения: 1 234
Злато нося целогодишно,но лятото с разни потничета и блузки си отпускам душата и нося големи,цветни,с пера,камъни и много мъниста  Mr. Green.И колкото по-големи-толкова по-добре  Hug

# 8
  • Мнения: 2 407
Различни ,имам сини ,черни ,розови, но обикновенно си имам 2, 3 кулиета и си нося тях.Имам и гривни,пак различни цветове.

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
И зиме, и лете все съм си със златните бижута  Party

И аз  Grinning Само дето под бижута аз разбирам 2-3 пръстена, гривна слагам рядко, обеци и синджири напоследък съвсем не нося  ooooh!

# 10
  • София
  • Мнения: 3 782
Шарени и весели дрънкулки, носят настроение.

# 11
  • Мнения: 511
само златна гривна и синджир и халката защото съм алергична към всички други метали и пласмасови дрънкулки.не че ми липсва желание.

# 12
  • Мнения: 647
Шарени и весели дрънкулки, носят настроение.
И аз съм фен на дрънкулките !!!

# 13
  • Мнения: 1 101
И зиме, и лете все съм си със златните бижута  Party
И аз така.

# 14
  • Мнения: 4 202
Пролетта и най-вече лятото обичам да нося цветни гердани и колиета, за разлика от зимата,когато обличам предимно поло и нося само една струна с нещо малко закачено на нея.

Общи условия

Активация на акаунт