На 13м. сме какво да ве4еряме??

  • 912
  • 17
  •   1
Отговори
Ве4е спим по споко, но да си при3ная, не 3нам ве4е какво да дам на малкият 3а ве4еря.На обед има винаги топло, 3а ве4еря до сега попара сас млеко и сухар но мислия 4е же4е маи му омра3на това както и на мен.

# 1
  • Мнения: 2 631
Давам задължително готвено за вечеря - супа, леща, боб, постна манджа - картофи, ориз, яхния... в краен случай пюре или купешко от буркан.  chef
Идеята ми е - вече, да яде, каквото и ние, т.е. каквото е подходящо за нейната възраст. Peace

П.П. Отбих я преди 13 дни.

# 2
  • софия
  • Мнения: 432
на тази възраст ние бяхме на детска кухня и за вечеря давах супичката  и плод за десерт.

# 3
  • Мнения: 27 524
Да ти кажа честно - не разбрах какъв и къде е проблемът  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 5 362
На вашата възраст ядяхме от детска кухня,а вечер от нашите яденета.

# 5
  • Мнения: 262
вечер давам супа защото е по-лека храна,преди да заспи -кисело мляко,а на обед  манджичка.

# 6
вечер давам супа защото е по-лека храна,преди да заспи -кисело мляко,а на обед  манджичка.
И аз така,но млякото с лъжичка. Peace

# 7
  • Мнения: 6 164
Хубаво е да си заспива с АМ, до 3 г. ако може даже да го пие, полезно е. Може да даваш супа и после пак АМ. Какво значи да ти е омръзнало? Това е полезно и необходимо за детето.

# 8
  • Мнения: 1 272
Моята бебка е на близо 14 месеца и продължава да "вечера" с АМ. Как точно разбра че е омръзнало млякото?

# 9
  • Мнения: 1 364
Супа или кисело мляко

# 10
  • в центъра
  • Мнения: 445
Ние от 2 седмици сме записани на кухня. Към 19 часа му давам супичката, а преди да заспи (към 21 часа) яде около 100-150 гр. кисело мляко (отказа да пие АМ вечер още на годинка)

# 11
  • София
  • Мнения: 44 020
от около вашата възръст яде супа съссухар на вечеря и преди да заспи пие мляко - АМ/кърма.

# 12
  • в Низината
  • Мнения: 705
Откакто Дани стана на 1 годинка започнах да му давам да яде всичко, което ядем и ние.

# 13
  • Мнения: 510
На година и два месеца все още за вечеря пие мляко - кърма+АМ

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И Тери си ляга с АМ,като за вечеря е яла супа или пюре.

Общи условия

Активация на акаунт