тръска глава; случвало ли ви се е?

  • 2 157
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 379
от известна време върти глава, като че ли казва  НЕ, но не го прави при определен случай а просто ей така; не тръска глава към определена страна /за да се съмнявам за болки в ухото/, а просто наляво-надясно; не е постоянно, но взе да ме притеснява... имам ли основание?

# 1
  • Мнения: 10 513
колко е голямо детенцето?

# 2
  • Мнения: 2 022
Наскоро имаше подобна тема. Виж дали ти върши работа:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182782.0

# 3
  • Мнения: 262
моята дъщеря започна да прави такива движения около 11я месец,направо се шашнах! знаех,че не е от ушите и като всеки неопитен родител се притесних. педиатъра ми обесни,че по този начин изразява емоциите си. навеждаше се малко на долу и си въртеше главичката на ляво и на дясно! Hug

# 4
  • Мнения: 5 362
И Кали прави от време на време така.Не ме безпокои-просто се забавлява по някакъв неин си начин.

# 5
моята дъщеря започна да прави такива движения около 11я месец,направо се шашнах! знаех,че не е от ушите и като всеки неопитен родител се притесних. педиатъра ми обесни,че по този начин изразява емоциите си. навеждаше се малко на долу и си въртеше главичката на ляво и на дясно! Hug
И при нас е така.Особенно когато чуе музика и започне да танцува.Така,че не се шашкаи newsm44

# 6
  • Мнения: 379
моята дъщеря започна да прави такива движения около 11я месец,направо се шашнах! знаех,че не е от ушите и като всеки неопитен родител се притесних. педиатъра ми обесни,че по този начин изразява емоциите си. навеждаше се малко на долу и си въртеше главичката на ляво и на дясно! Hug
ДА! ТОЧНО ТАКА! Притесних се да не е симптом на психическо заболяване. Sad
На 10 месеца сме ние и прави така от месец, месец и половина. В началото ми беше забавно, защото го правеше, когато яде и като му кажа искаш ли още, той - "Не". Искаш ли да лягаш, пак "Не". Обаче после взе да го прави без да е отговор на някакво поведение от моя страна и ми се родиха едни страшни мисли...

# 7
  • Мнения: 379
Наскоро имаше подобна тема. Виж дали ти върши работа:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182782.0
Cygnus, той не го прави насън, а в напълно съзнателно състояние. Ще питам педито за рахит все пак, 10х!

# 8
  • Мнения: 404
И моята дъщеря правеше така no на около 9-10м.  Не съм се притеснявала, нормално е, после отшумява и почва с нови дейности да те изненадва.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт