неприятните стрии

  • 1 100
  • 23
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 618
момичета имам голям проблем със стриите, който стана явен през последният месец. Досега нямах много голям корем, но като влязох в осмия и девети ямесец бебчо страшно бързо нарасна и ми се образуваха толкова грозни стрии по целия корем, че сега все едно съм рязана с нож. Освен това стрии започнаха да ми се образуват и по вътрешната част на краката, където яко ми отекоха местата. Искам да попитам дали вече някой е имал подобен проблем и как той се разви след раждането. Благодаря

# 1
  • Мнения: 941
досега не се ли маза с нещо?Започни сега,по-добре късно,отколкото никога.Аз се мазах с Мустела и съм много,много доволна.И потърси-мисля,че имаше подобни теми Peace

# 2
  • Мнения: 1 243
caisa  като чета какво описваш бях същата и аз от 8 месец ми се появиха стрии на корема и от вътрешната страна на бедрата мазах се с какво ли не ,но за съжаление те си останаха,и корема ми още не се е прибрал не е мръднал изобщо Sad


 
 

# 3
  • Мнения: 814
Трябваше да почнеш да се мажеш още в началота на 4тия- 5тия месец, когато корема започва да расте. За съжаление появят ли се вече- няма отърване с каквото и да се мажеш. След като родиш няма да са толкова видни както сега(после ще поизбелеят), но тъй или иначе ще си личат. И все пак с каквото и да се мажеш, много зависи от самата кожа.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 618
caisa  като чета какво описваш бях същата и аз от 8 месец ми се появиха стрии на корема и от вътрешната страна на бедрата мазах се с какво ли не ,но за съжаление те си останаха,и корема ми още не се е прибрал не е мръднал изобщо Sad

bisa, недей така аз се надявам много да се оправи това след раждането. А и да вметна мазя се скремове от сигурно 3-ти месец насам, но явно кожата ми е проблемна
 
 

# 5
  • Мнения: 266
При първата бременност имах стрии на ханша и бедрата. Мазах се, но въпреки това се появиха. И до днес си ги нося( минали са 8 год.) За съжаление , появят ли се веднъж ,си остават за цял живот. Сега съм бременна в края на 7 месец и все още нямам стрии по корема , но се мажа всеки ден.

# 6
  • Мнения: 576
Появят ли се веднъж , скриване няма! Weary И моето коремче е нашарено цялото. newsm45

# 7
Трябваше да почнеш да се мажеш още в началота на 4тия- 5тия месец, когато корема започва да расте. За съжаление появят ли се вече- няма отърване с каквото и да се мажеш. След като родиш няма да са толкова видни както сега(после ще поизбелеят), но тъй или иначе ще си личат. И все пак с каквото и да се мажеш, много зависи от самата кожа.

# 8
  • Мнения: 1 272
За жалост всичко си е до кожа. Аз лично не се мазах с по-различен крем от по прнцип  и не ми се появи и една стрия, познавам жени, които се мазаха с какво ли не и не се "спасиха".

# 9
  • Мнения: 1 371
Пробвай с мустела за бременни, а след като родиш  - за след раждане. Може и да ти помогне (поне малко да ти избелеят, де). Иначе появят ли се - няма скриване! А след време и с масажи! Ако не си се мазала - почвай веднага, положението може да стане още по-лошо...
 Peace

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
Появят ли се веднъж , скриване няма! Weary И моето коремче е нашарено цялото. newsm45

И дупето, и бедрата ми, че и гърдите ....  #Cussing out

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Ами то си зависи от типа кожа. Лично аз се мазах със скъпа и качествена козметика от началото на третия месец. Целият ми корем е в стрии, които не са мръднали и до сега. Продължавам да се мажа с крем против стрии за след раждане. Същата козметика използваха две мои приятелки, те нямат по нито една стрия никъде. Не, че не помага козметиката, но ако кожата ти е предразположена не мисля, че нещо ще се промени за съжаление. Така, че съвет не бих могла да ти дам относно марка, но все пак пробвай някякъв крем докато са още пресни, няма да изчезнат, но поне може да се смалят и да станат по-светли.

# 12
  • Мнения: 311
Според мен трябва да си се мазала до сега, но все пак ако не си, макар и късничко, трябва да започнеш. След раждането (пожелавам ти да е леко и безпроблемно) трябва да продължиш с някаква добра козметика против стрии за след раждане. Моето мнение е, че дори кожата да е предразположена към образуването на стрии, добрата козметика ще помогне малко или много.
Успех!!!

# 13
  • Мнения: 742
Няма спасение Cry

# 14
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 415
Не е верно, че няма спасение. Заличават се с лазер. Потърси услугата в козметичните салони, но след като родиш!  newsm10 КЪСМЕТ!

Я виж тЪз тема smile3529:

Заличаване на стрии

Аз имам бая стрийки още от пубертета, но за щастие не ме притесняват... на този етап Mr. Green Mr. Green Mr. Green.

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 14:30 от Мяуче

Общи условия

Активация на акаунт