Какъв цвят да се боядисам?

  • 1 319
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 604
Момичета помагайте с идеи! В момента съм червена с руси кичури. Ама вече ми омръзна! Дайте идейки за промяна?

# 1
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Дай снимка  Grinning

# 2
  • Мнения: 1 353
Момичета помагайте с идеи! В момента съм червена с руси кичури. Ама вече ми омръзна! Дайте идейки за промяна?
Аз съм блондинка и това ми е любимия цвят за коса след него харесвам огнено червено.Въпроса е какво ще ти отива newsm78 Wink

# 3
  • Мнения: 6 607
Е,без снимка как да преценим давай бързо едно фото Hug

# 4
  • Мнения: 5 313
то всеки ще си каже любимия цвят,ама нали ще ти отива... Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 5 604
Ееееееее вие ме разбихте фото не мога да кача /направо съм аборигенка/, не знам как. ама с линк ще пробвам.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 604
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=124799
Е за сега тая снимка, че не мога да си намеря дисковете. Утре и други. Тук съм с вече много прорасло русо и с паднало червено. Но съм в 7 месец и не смеех да се боядисвам докато съм бременна.

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 22:03 от tzvety26

# 7
  • Мнения: 2 152
Бинбян Crazy

давай снимкаа или поне се опиши, цвят очи,кожа, че да преценим малко поне...

П.С. пробвай пак със снимката, че се отваря главната страница Peace

# 8
  • Мнения: 6 607
Ееееееее вие ме разбихте фото не мога да кача /направо съм аборигенка/, не знам как. ама с линк ще пробвам.
Ето ,че можеш Hug
Светъл тон кафяво и някой друг кичур русо около лицето.

# 9
  • Мнения: 5 622
Ееееееее вие ме разбихте фото не мога да кача /направо съм аборигенка/, не знам как. ама с линк ще пробвам.
Ето ,че можеш Hug
Светъл тон кафяво и някой друг кичур русо около лицето.

Подкрепям. Около лицето да е по-светло, оперделно, иначе косата светло кестенява. Най-добре цялата с тук- таме руси кичури  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 5 604
Ееееееее вие ме разбихте фото не мога да кача /направо съм аборигенка/, не знам как. ама с линк ще пробвам.
Ето ,че можеш Hug
Светъл тон кафяво и някой друг кичур русо около лицето.
Мда не е лошо като идея!

# 11
  • София
  • Мнения: 5 604
Ееееееее мацки айде дайте още няколко идейки, че от толкова много години съм червена с някакъв цвят кичури, че вече съм забравила какво ми отиваше! И наистина не мога да преценя! Идейката за светло кафяво с руси кичури е много добра, но...дайте и още!

# 12
  • Мнения: 2 407
Кестенява на кичируи.

Общи условия

Активация на акаунт