нещо ми става и не мога да разбера какво помагайте ако знаете нещо

  • 764
  • 5
  •   1
Отговори
вдигам някаква неприсъща за мен температура 37гр и то само вечер или следобяд  това е от една седмица така болят ме сливиците пих парацетамоли смучах неоангин и нещо не помага миналата седмиця бях болна 4 дена ме мъчи някаква хрема кихах и духах суполчета с извинение  после ми мина а сега от една седмица каква е тази температура аз ако се разболявам  което досега рядко ми се случва вдигам 38 после гнойна ангина и така но 37 никога не съм вдигала и другото странно нещо е че долната челюст ме боли особено ако я стисна на зъболекар ли да отивам или на лекар ужас какво ми става
благодаря ви предварително ако някой има идей да пише

# 1
  • Мнения: 9 063
Да не ти расте мъдрец?
Я се огледай добре и си напипай венците там, където растат мъдреци Simple Smile
Това, в случай че те боли едностранно...
Иначе, сливиците като ги пипаш болят ли те?

П.П. Мила, моля те слагай препинателни знаци като пишеш, че много затормозяващо се чете Crazy

# 2
извинявам се за писането просто сядам за 5мин на компютъра и въобще не внимавам как пиша
от мъдреца е отидах на зъболекар снимаха го той е легнал и притиска целия ред от зъбки в долната част Praynig
 аз взех да се шашкам вече и сливиците ме болят но май само  от страната на мъдреца  Sad
стеф може ли да е от хламидията ако я имам изобщо  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 9 063
Не мисля, че хламидията има общо в случая, имаш конкретна болкана конкретно място, както вече се е доказало Simple Smile
Успех с мъдреца и дано се разминеш с малки болежки Grinning

# 4
уф за ваденето на този мъдрец ще ми трябва мого успех Стеф много ти благодаря

# 5
  • Мнения: 9 063
Не се притеснявай, всеки минава през това, то с тия безполезни мъдреци...да ги пита човек що никнат Crazy
Самата рпоцедура не боли, но после може да видиш малко зор, затова питай подробно какви точно обезболяващи трябва да имаш под ръка.
Пиши после как е минало всичко.
Стискам ти палци Hug

Общи условия

Активация на акаунт