Превод и легализация?

  • 730
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 959
Някой знае ли къде в София превеждат и легализират най-изгодно и качествено дипломи, акт за раждане и свидетелство за съдимост?

# 1
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Мен също вълнува този въпрос.Трябва ми превод на руски на акт за раждане и апостил.И някой да каже колко горе долу струва .

# 2
  • Мнения: 959
на мена ми трябва на английски, и ако може някакви ориентировъчни цени?! newsm78

# 3
  • Мнения: 2 700
Това са стандартни документи, които се превеждат ежедневно във всички бюра за преводи. Ако не ме лъже паметта в София са около 900.
Цените са приблизително еднакви навсякъде. Има единна тарифа за легализацията, а преводът се отчита на брой знаци (1800 знака с интервал се водят 1 страница).

# 4
  • Мнения: 959
Това са стандартни документи, които се превеждат ежедневно във всички бюра за преводи. Ако не ме лъже паметта в София са около 900.
Цените са приблизително еднакви навсякъде. Има единна тарифа за легализацията, а преводът се отчита на брой знаци (1800 знака с интервал се водят 1 страница).
Благодаря  Hug

# 5
  • Мнения: 3 423
В улицата зад СУ има едно бюро,
Фидес се казва, аз съм си превеждала
там неща, мисля, 8 лв. на страница.
Легализациите сама си ги правих.
Дипломата ми от СУ ми я издадоха
направо в СУ на немски. Не ми трябваше
легализация в Министерство на образованието.

# 6
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Не съм от София,в провинциално градче,където живея има само една фирма за превод и легализация, ако някой знае,моля да каже колко струва апостил в София.

Общи условия

Активация на акаунт