Билката на д-р Лозанов

  • 27 418
  • 111
  •   1
Отговори
  • Мнения: 539
Чували ли сте за нея. Това е някакъв доктор, където продава тази билка в апартамента си, но е известен много от одавна. Преди 4-5 години 2 мои познати буквално се стопиха пред очите ми от нея. (тя е някаква лековита, не е за отслабване). Вече толкова се отчайвам от тези кг., че съм решила да я пробвам.

# 1
  • Мнения: 916
Чувала съм за тази билка или по-точно отрова...мисля ,че е имало подобна тема.
Препоръчвам ти да не  правиш експерименти със здравето си.
По-добре дебела, отколкото да пия някакви гадости, от които уж се отслабва. Peace

# 2
Преди 5-6 години една приятелка я пи и наистина се стопи. Реших да пробвам и аз, пих 1 месец и ефект нямаше. Тази зима я пих 2 месеца и пак нямаше свалени килограми. А 00 се посещава поне 15 пъти дневно. Може би трябва да се пие по-продължително време. Но е малко странно, защото никъде не пише какво точно се съдържа в отварата. newsm78

# 3
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
По тази въпросната билка "горчивка" я наричат, майка ми се е зарибила много. Нейни приятелки я пият, и определено отслабват. Аз също имам малко количество, но не я пия редовно. Общо взето я ползвам за лекарство против запек  Confused, но и тя много не ми помага. Майка ми, жена на 53 години, зимата стопи 5-6 кг и то за месец. Задържа ги вече около 2-3 месеца. Но пиеше редовно въпросната отвара. От към храната се е ограничавала, но като количество, а не като вид храна, която е поемала.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 604
Аз също я пробвах, но толкова през живота си не съм повръщала, колкото от нея. Няма нещо толкова отвратително!А и това за съставките е вярно - никой не казва какво има вътре! Peace Не бих се престрашила да я пробвам отново!

# 5
  • Мнения: 1 424
Чувала съм за тази билка или по-точно отрова...мисля ,че е имало подобна тема.
Препоръчвам ти да не  правиш експерименти със здравето си.
По-добре дебела, отколкото да пия някакви гадости, от които уж се отслабва. Peace
Подкрепам  Peace  Здравето е на първо място!
Само ужасии съм чела и слушала за тази "билка"  #Crazy   Stop

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 973
Не е описано никъде какво се съдържа вътре, уж тайна било...Опитах я, но няма да повторя. По-голяма гадост и горчилка не съм опитвала.

# 7
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Някъде бях чувала че освен всички гадости една от съставките е англииска сол Sick Sick Sick и е много вредна

# 8
  • Мнения: 6
Преди около 4 месеца аз, майка ми и една нейна приятелка си взехме от този "чай". Супер е неприятна и на вкус и на вид. Никой нищо не свали, но пък не можеше да се излезе от 00. Така и никой не си я изпи, накрая отиде на боклука.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 827
става дума за билката, която се продава от един човек в Лозенец /София/ нали?
една приятелка я пи преди две години и отслабна почти 10 кг /не ги е качила после/
и тя каза, че е отвратилена на вкус
а относно това дали съдържа английска сол... не са ми казвали да ходят по-често до тоалетната...
/имам предвид, че на мен ми се е налагало да пия английска сол за едно изследване и ефекта и е неповторим, така че ако има ... веднага ще се познае  Mr. Green/
имах и координатите на този човек, но някъде ги затрих
така и не стигнах до него
всъщност не знам дали е доктор, просто е билкар май - или и двете  Thinking

# 10
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
всъщност не знам дали е доктор, просто е билкар май - или и двете 
Аз последното, което чух от докторски среди е, че май бил рентгенолог.

# 11
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета пробвала съм билката ,но прекъснах да я пия.Действително е с гаден вкус,но затова пък има ефект.Моя колежка я пи в продължение на 7 месеца и от 89 се стопи на 60,но тя беше постоянна,имам и съседка която отслабна с тази билка.За състава действително не дава информация,което не е нормално,затова спрях да я пия-може поне част от състава да каже на хората. newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 3 328
Пробвах отварата преди години. Обострих гастрит. Реших, че животът ми е по-мил и я изхвърлих.

# 13
  • Мнения: 164
Аз си купувам тази билка от 3-4 месеца.Ползавам я като лекарство срещу запек,но лека- полека отслабвам,може би ако се пие по редовно ще има по гплям ефект. Аз отслабнах с 5 килограма за този перод.

# 14
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За ефекта знам ,че има ,но според мен един средно интелигентен човек не би трябвало да приема нещо,кето не знае какво е,живеем 21 век-що за отношение към хората това за мен си е престъпление спрямо здравето на човека.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт