Абсурдистан !!!

  • 5 835
  • 138
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Можете и да не пишете нищо, можете и да пишете. Може да Ви е ясно за какво говоря, може и да не е. Ваша си работа! Ако пък виждате абсурдите в които живеем, споделете.

# 1
  • Мнения: 261
Абсурдите са много.....Сега набързо да ви кажа последното-
Реклама на Банка по телевизията, за отпускане на кредит по цитирам:
''Регламентирани и нерегламентирани доходи" Shocked
Е..а си държавата! doh

# 2
  • Мнения: 1 327
хареса ми един откъс от репортаж на "Господари на ефира" - жена обяснява как даден участък е превърнат в синя зона и може да паркира на тротоара с талон без да плаща глоба, обаче! преди да се превърне в синя зона на нея са и писали акт за неправилно паркиране върху същия този тротоар  Joy

# 3
  • Мнения: 4 726
Ми те са толкова много, че е абсурдно да почна да ги изброявам ooooh!

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А зли жени могат ли да пишат в темата, моля?  Blush

# 5
  • Мнения: 2 792
 Да виждам ги, споделих.

# 6
  • Мнения: 1 002
хареса ми един откъс от репортаж на "Господари на ефира" - жена обяснява как даден участък е превърнат в синя зона и може да паркира на тротоара с талон без да плаща глоба, обаче! преди да се превърне в синя зона на нея са и писали акт за неправилно паркиране върху същия този тротоар  Joy
няма ли си места обозначени за синята зона , тротоарът дали е включен в нея ?

# 7
  • Мнения: 154
В центъра на Варна /на бул.Владислав/има големи табели  с надпис "Внимание падащи предмети", те са поставени от общината, т.к. от блоковете отгоре пада мазлка.Явно се застраховат по някакъв начин, ако има пострадал, евентуално.Егати тъпотията, вместо да поставят срок за оправяне на проблема и наложат санкция ако не се изпълни в срок, пишат табели. А табелите стоят от месеци, а ремонтни работи няма Shocked #2gunfire #Cussing out

# 8
  • Мнения: 4 195
Инфекциозна болница в София - за последен път влизам там с болно дете, не и преди да я срутят и да вдигнат нова сграда. В кофите за боклук до нас е по чисто и безопасно. Вкарах го с една болест, изкарах го с друга, от мръсотия и какво ли още не. #2gunfire #2gunfire
Парите, които може някога да ми преведат за този болничен, не стигат, за да си покрия таксата на ден за да съм с детето си, в най - голямата мизерия на света, без срещу тях да получа дори крушка в банята за придружители, която така или иначе имаше само един развален кран със студено вода #2gunfire

# 9
  • Мнения: 4 138
държава в която в домовете за сираци няма пари за памперси и храна за новородени бебета, а по улиците се движат ламборджинита и ферарита и намсикви мецедеси и джипове..........в която голям процент от жените избират мъжете си по колата и парите, абе кво да пиша, плаче ми се.........

# 10
  • Мнения: 4 585
В психиатриите тъпчат болните с успокоителни, а във всяка има кафе машина и болните пият по 3-4 кафета на ден. В Разград е бизнес на санитарките. Те я зареждат с кафе и захар, развалят банкноти на болните.

БТВ направи повече за пострадалите от наводненията, отколкото комисията за защита на населението.

Вместо да залесяват водосборните райони на реките, секат и покрай коритата им.

# 11
  • Мнения: 104
18 лв. детски на месец   ooooh!

# 12
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
18 лв. детски на месец   ooooh!
и то не за всички деца - моето ( а и голям процент от българчетата)  не получава (т). То (те) сигурно е (са) бимбинистанче (та), за разлика от циганетата...................

# 13
Добре, бе! Щот пък по света са цъфнали и вързали сигурно.

# 14
  • Мнения: 2 956
18 лв. детски на месец   ooooh!
Вече 20 лв  Mr. Green тия 2 лв горница не мога да ги похарча...купувам к'во ли не и пак остават  Shocked (само те  Laughing )

Общи условия

Активация на акаунт