Помогнете с гримьор...

  • 2 312
  • 23
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 966
Момичета,другата събота ще съм кума.
Все още нямам гримьор.
Имам по-високи изисквания.Искам грима да е професионален,с професионална козметика,да издържи поне 12 часа .

Звънях на Кирил Чалъков,за съжаление събота до обяд вече е ангажиран.
Писах на Бони,да видим той как ще е .

Моля ви,препоръчайте ми гримьори-че време не остана! Praynig

# 1
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Има едно студио на Ангел Кънчев, но не мога да ти кажа кой номер,тръгваш от Витошка към Ботев от лявата страна до някакво училище беше. Там ме е гримирала Муси (прави грим за Cosmopolitsn) преди 1-2 години .
0889527931 това и е телефона, но не съм сигурна дали е актуален още.
Най-добре мини през студиото Peace

# 2
  • Мнения: 4 202
Има едно студио за грим до 41во училище, пада се почти на ъгъла на Самуил и Гладстон.
Но нищо повече не мога да ти кажа, просто съм го виждала, защото е близо до нас.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
Благодаря ви!

# 4
  • Мнения: 3 268
Преди няколко години ме снимаха за календар и ме гримира Люба,тогава гримьока в Националната телевизия.Работи страхотно и всички ,на които съм давала телефона и са много доволни.Ако не го е сменила,телефона е 0888 77 54 18.Идва у дома,което е много удобно.

# 5
  • Мнения: 75
Иво Живков
работи с много хубави гримове, но за съжаление май съм му изгубила мобилния номер!
 Sad

# 6
  • Мнения: 14 472
от това което знам наистина или кирил чалъков или люба за която ти е писала стефани.
успех Peace

# 7
Джули 0888 650 609 просто страхотна но има доста работа не знам дали ще има свободен час но опитай няма да съжаляваш, ще дойде на място където и кажеш, успех и хубава забава

# 8
  • София
  • Мнения: 9 900
Това имам на Иво Живков 0888/705406 и 0899/542 886. Аз лично не съм му фен, надменен, нетактичен и така и не ползвах услугите му.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 966
Момичета,много съм ви благодарна.
Остава някой от изброените от вас гримьори да има свободен час за избрания ден...

За Люба,за която споменахте-имате предвид Люба Алтънова ли>?

# 10
  • Мнения: 5 622
 НАвремето ме е гримирал Иво Живков. Малко странен ми се видя на мен. Надменен не видях да беше, но и гримът сякаш не беше нищо особено  Thinking

# 11
  • Мнения: 4 202
Джули 0888 650 609 просто страхотна но има доста работа не знам дали ще има свободен час но опитай няма да съжаляваш, ще дойде на място където и кажеш, успех и хубава забава

А да Джули, тя навремето бачкаше за Море от любов и за доста от певачките на Пайнер.
Работила съм с нея по един доста странен проект, но това е друга тема.
ГОтина мацка е!

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966
Успях да се свържа с Джули.Записах си час за 10:30,само се чудя дали ще ми издържи грима цял ден и цяла вечер newsm78

# 13
  • Мнения: 4 202
Би трябвало, но все пак си носи пудра червило  Wink

# 14
  • Мнения: 3 268
Момичета,много съм ви благодарна.
Остава някой от изброените от вас гримьори да има свободен час за избрания ден...

За Люба,за която споменахте-имате предвид Люба Алтънова ли>?
Да,точно зо нея.Страхотен професионалист.Още си пазя снимката от календара.Направо не съм аз BlushНе че съм грозна иначе....ама като те пипнат правилно

Общи условия

Активация на акаунт