от кога мога да давам кремчетата на д-р Йоткер?

  • 1 695
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 245
здравейте:) захраних малката от 4м.и половина, вече съм заместила 2 млечни хранения с плодоево и зеленчуково пюре,а от скоро започнах да и давам и месно. искам да заместя още едно -следобедното млечно с каша, но ми е интересно и от кога може да се дават кремчета,примерно на д-р Йоткер, споменавам тях ,защото незнам какви други има. кажете вие давате ли такива и какви други препоръчвате:)

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Според мен - след 8-ми месец, но трябва да са с АМ, а не прясно.
На Йоткер съм давала, но не го харесахме. В него /както и в другите нишестета за крем/ има оцветители, консеванти, ароматизатори и т.н.
Защо не приготвиш кисел от пресни плодове, компот или готово пюре с царевично/пшенично нишесте и АМ? Мисля, че това е добър и здравословен вариант за следобедно хранене.
Аз, примерно, редувах един ден каша, един ден кисел.
 Simple Smile

# 2
  • Мнения: 27 524
Аз така и не разбрах Малечка-Палечка на каква възраст е сега, което е важно  Peace
Не бързай със захранването с нишестени, готови фабрикати и прекалено сладки неща. Има време за всичко  Peace

# 3
  • Мнения: 3 042
Изчакай с кремчетата на д-р Йоткер най-вече, защото съдържат ароматизатори, оцветители........

Давай каша или прави кремче /кисел/ с натурално царевично нишесте.

Не виждам на колко е детенцето Thinking, но щом си захранила с пюрета вече, значи не е толкова малко. Може да даваш и грис, но царевичен или оризов /без глутен са/ приготвен с  АМ.

# 4
  • Мнения: 174
на детската кухня дават кремчета от 4 месеца направени с прясно мляко

# 5
  • Мнения: 3 042
на детската кухня дават кремчета от 4 месеца направени с прясно мляко

Може и да дават, но това съвсем не означава, че са подходящи за дете на 4м. Wink

А с прясното мляко е добре да се изчака до към годинка.

# 6
  • Мнения: 245
малечка-палечка е на почти 7 месеца:) кисел и правих,ама нещо не го хареса:) аз не бързам да давам нишестени кремове,просто ми е интересно от кога може да се предлагат. мерси за отговорите ви Simple Smile  Peace

# 7
  • Мнения: 1 032
Ваниловият пудинг на д-р Йоткер е царевично нишесте, ванилия и оцветители. Така че ако си купиш нормално царевично нишесте и в него сложиш ванилия, вкусът ще е същият като на пудинга.

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Давам такива кремчета от 9-10 месечна възраст.

# 9
  • Мнения: 355
Такъв крем й направих малко преди годинката, но не мисля, че е най-подходящ за бебета. Можеш да й разнообразиш следобедното хранене с грис, овесни ядки, каши или готовеи десерти на хип или ганчев. Моята госпожица много обичаше грис с половин плодово пюре вътре. Виждаше му сметката за отрицателно време.

Общи условия

Активация на акаунт