Полижинакс

  • 3 531
  • 8
  •   1
Отговори
Привет на всички .Искам да ви попитам някой от вас излекувал ли е гъбички с Полижинакс???

# 1
  • Мнения: 2 517
Аз лично не и не го харесвам този препарат.

# 2
  • Мнения: 157
Tова 3 пъти са ми го предписвали и съм го ползвала за бяло течение ! newsm78

# 3
  • Мнения: 108
Да ползвала съм го и много добре ми подейства за гъбички. Аз лично почувствах подобрение още след второто хапче. Беша се изчистило всичко след като отидох на контролен преглед.

# 4
  • Мнения: 69
Това не са ли онези капсулки които се поставят във влагалището? StopАко е то на мен ми го изписваха в продължение на шест месеца и ми помогнаха.Само,че не си спомням много добре защото беше преди три години. newsm78Дай малко информация. Naughty

# 5
  • Мнения: 1 906
Аз в момента го ползвам. Ами като изключим, че в началото имах неприятно течение сутрин, всичко друго е наред. Преди време ми бяха изписали някакво друго, от което никак не бях доволна.
Надявам се при теб да има ефект  Peace.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 6 176
Изписвали са ми ги по време на бременността ,във вид на глобули, имаше облекчение.Недостатък е,че са много меки и трудно се поставят.

# 7
  • Мнения: 127
при мен имаше временно ефект и после пак същото.

# 8
Полижинаксът е комбиниран препарат за кандида и бактерии. На мен ми го предписаха заедно с две таблетки Микосист. Досега нямам проблем, но хигиената ми е безупречна. Използвам също така от време на време и Нивеа интимни кърпи с млечна киселина. И пия от време на време и Ентеросан S2. Но при всеки е различно ... Успех!  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт