Случихте ли на съседи ?

  • 5 120
  • 113
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 045
Интересно ми е има ли някой който да е случил на приятни съседи  Laughing Ние сменяме трети апартамент и въпреки надеждите ми , че в новото строителство ще е по-различно всички мечти се изпариха  Crazy

# 1
  • Мнения: 6 958
НЕ  Mr. Green Всички са откачалки от класа само  Party

# 2
  • Мнения: 200
Не мога да се оплача нито от италианците нито от румънците нито от испанците.
Всеки си е в къщата,ако ми липсва нещо искам,питам давам

# 3
  • Мнения: 5 790
Не, за съжаление. Само съседите от горния етаж са много мили. Тези, които са на нашия етаж са на по 80+ години, и затова не мога да им се сърдя.

# 4
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Да, определено!

Даже преди време писах, как съседа от горния етаж върна на мъжа ми портфейла му, пълен с пари, след като го намерил пред входната врата.   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 364
Да. Чак за приятелски отношения не може да се говори, но като се видим се поздравяваме, говорим.

# 6
  • Мнения: 1 520
Да, със всички се разбираме.
Свестни хора са, всеки със своите странности. Simple Smile

# 7
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
На здравей-здрасти сме,то какво повече да си кажеш с грипове на по 70 години,
в нашия вход ние сме единственото младо семейство с две деца
на който все нещо им пречи.

# 8
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Да, определено!

Даже преди време писах, как съседа от горния етаж върна на мъжа ми портфейла му, пълен с пари, след като го намерил пред входната врата.   bouquet
И моят мъж така,веднъж се навел да си завърже маратонките и си забравил на стълбите портфейла,документите и връзка с ключове.Съседа от горе ги намерил и ми ги върна.Също така няколко пъти сме оставяли ключове от вън на вратата,човека си ни ги връща.От долу имаме една досадна баба,която постоянно си вре носа,където не й е работа Whistling,ама като ми потрябва нещо винаги ми услугва,съответно и аз на нея.Със останалите съседи само се поздравяваме, като се видим.

# 9
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Не, едните в къщи дигат луди купони по цели нощи (а са хора на възраст), а в офиса имаме един луд дядка със зетьовете му, които вечно се карат, защо паркираме в задния двор и някой клиент ако спре за малко там, прави луди скандали, защото той бил собственик на част от земята на която е построено блокчето и той решавал кой ще паркира там и кой не.  ooooh! Надявам се в новото ни жилище, което ще е ново строителство нещата да се подобрят.  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 2 700
Като цяло, не мога да се оплача от входа ни. Всички са любезни и културни хора, поздравяват, чисто е. Но пълно щастие няма - имаме поне няколко пубера, които като вдигнат купон не се спи до зори. А не можеш и да им се сърдиш, защото лепят табелки на асансьора, че имат повод и ще празнуват Wink

# 11
  • Мнения: 8 999
Направих най-голямата глупост в живота си, като реших да продам жилище в центъра /в кооперация от 35та год./ и да купя в квартал, който е до центъра и се води елитен, ново строителство. Сякаш се сбълсках с каменна стена и изпаднах в състояние на безтегловност. Новите ни съседи са толкова студени и отчуждени, чувствам се абсолютно анонимна сред тях. Вече 3 г. живеем там, а те още не ни знаят имената, ако случайно се засечем във входа, рядко дори се поздравяваме. Говорим си само на общите събрания на кооперацията. Направо полудявам. Обърнах света наопаки, но успях с акробатични номера отново да купя апартамент в центъра. Сякаш се върнах вкъщи. Съседите ни, нищо че са пенсионери, веднага ни посрещнаха с "добре дошли", винаги любезно се интересуват как върви ремонта, как са децата ни, кога ще се нанасяме, че да "подмладим" кооперацията. Непрекъснато си предлагат услугите за нещо. Толкова са любезни и приятни - още не сме се нанесли, а си знаем имената и си говорим на "ти" като стари познати. Надявам се този път да сме случили!

# 12
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Също така, доста често точно преди да заключа вратата като излизам, все се сещам за нещо и се връщам да го взема, като ключовете ми през това време стоят в ключалката отвън. Редовно някой ми звънка на звънеца ( млади и стари) да ми кажат, че съм си "забравила" ключовете. Мили хора.

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
за всички съседи... не знам.
Но без нашето приятелско семейство сме заникъде. Те са 2-рите родители на децата ми. Ей сега да им звънна и веднага се отзовават. Няма такива.  Heart Eyes Hug
Другите не ме интересуват  Naughty

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
Тези на нашия етаж са поносими и приятни, но тези, които са над нас... ooooh! Правят ремонт вече 3 години... Close Детето ми отрасна с трясъка на бормашините... #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт