VIP Brother 2 - 11

  • 27 484
  • 1 027
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Нова тема  Laughing


http://www.bigbrother.bg/

Кратки репортажи от изминалите дни

Десислава заговорничи с Маги Желязкова. Певицата е решена тази нощ да не спи, за да може да спретне номер на мъжете. Тя е замислила да лакира ноктите на всички докато спят.

Десислава споделя, че иска да си има собствена банда музиканти. Тя се тюхка, че Калинко вече е зает - да свири с Нина Николина. Перкусиониста й предлага други свои колеги, но певицата е искрена, че него си го е харесала

Китаеца признава пред Съквартирантите, че не му е разрешено да танцува. Катето Евро е шокирана. Ники разказва, че като ходят някъде на заведение с Азис, няма право да става от масата. Костинбродския славей не разрешава на половинката си да ходи дори до тоалетна.

Христина предлага да играят на Шише. Никой от Съквартирантите обаче не са съгласни. Здравко обещава, че ще размисли при условие, че вечерта правят секс. Жена му се съгласява веднага.

Христина заявява на Здравко, че не смята да мие нито една чиния. Тя е измила своите и му казва и той да направи същото с тези, в които е вечерял.



Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 09:25 от L е о

# 1
  • Мнения: 1 100
Първааа smile3533

Най-сетне и аз да се уредя  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 533
Leo, мислих си за теб преди малко като пуших цигар самотно, какво ли си сготвила за вечеря.

Кажете в резюме - Христина последно не излиза, така ли? Защо реве здравко, скараха ли се, защо и как?

# 3
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 833
Mислех, че само аз съм останала будна Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 100
Mислех, че само аз съм останала будна Mr. Green


Неее, нищо подобно. За фенките на Брадъра и Джоли няма нощ и спане.  Mr. Green Joy

# 5
  • Мнения: 7 474
Leo, мислих си за теб преди малко като пуших цигар самотно, какво ли си сготвила за вечеря.

 Joy Не съм , бях на гости на една съфорумка - тя готви  Laughing

# 6
  • Мнения: 795
 newsm68
Хайде и аз да хвана една тема от самото начало!

# 7
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 833
Mислех, че само аз съм останала будна Mr. Green


Неее, нищо подобно. За фенките на Брадъра и Джоли няма нощ и спане.  Mr. Green Joy

Колко си права само!  Laughing

А няма ли да има анкетка?  Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 462
Кой и защо реве? МолИм споделете! baby_neutral

# 9
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Кой и защо реве? МолИм споделете! baby_neutral
Рева Здравко сам-самин край басейна, Ристинка си говори с психолог, ама защо - не знам. newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 2 883
запис Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 462
Кой и защо реве? МолИм споделете! baby_neutral
Рева Здравко сам-самин край басейна, Ристинка си говори с психолог, ама защо - не знам. newsm78
Христина с психиатър да иде да си поговори, по-ще и е от полза Wink

# 12
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Пак да изплагиатствам другия форум, ама не мога да се въздържА:
Цитат
Ето вече сме в спалнята. Трите са си скупчили главите в центъра на едно легло.
Катето шушука. Темата е Христина.
.....- Тя не е виновна! Ние сме виновни! Не че съм кой знае каква звезда. Ама тя като влезе в началото и имаше респект към нас. Гледаше ни малко така. Ама ние почнахме да псуваме тук "п...а му ленина" и тя ни видя в друга светлина и реши, че сме като нея. че ни е равна....
Последва разказ за вчера в спалнята, когато искала да спи.
Христина била нахална. Месила се в бюджета. Не че нямала право. Тя живеела тук. Ама станала арогантна.
Разказва за кремчето на детето, което лично Катето й е приготвяла.
- Аз съм се снимала в Плейбой, докато тя няма да може. Тези хора забравят кои са. Без да ми се е извинила, честно ви казвам, видях голямо покаяние в нея. И аз й простих веднага.
Сега споменава върнатото медальонче.
- Аз съм й го подарила от сърце. И тя ми го върна. И затова мисля да й го върна в петък. Леко да й го бутна в ръката. Защото аз нямам лоши чувства към нея.
Еййй, като те затресе звездоманията, прошка няма. Ти се опитваш да те пусне, пък тя - мъртва хватка, братче, не дава да се изкараш добричка (дори в собствените си очи...)

# 13
  • Мнения: 5 468
Та за Катя Евро-на нейна възраст е и Аня Пенчева, ама вижте каква е хубава.
Може ли да става дори сравнение м/у Аня Пенчева


и Катюша

# 14
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Христина с психиатър да иде да си поговори, по-ще и е от полза Wink
Защо така мислиш? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт