Вегетарианците какви са

  • 4 285
  • 140
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Ще се включа по-късно.
Вие сте.

# 1
  • в Низината
  • Мнения: 705
Как какви са?

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не знам. Всички около мен са хищници. Не познавам жив вегетарианец.

# 3
  • Мнения: 480
Направо им се чудя как живеят без месо. Познавам двама такива, изглеждат си наред, хората  Laughing

# 4
  • в Низината
  • Мнения: 705
Аз съм вегетарианец.

# 5
  • Мнения: 5 370
Хех!!! Защо питаш, Лисич? Имам си вегетарианец, мъжът ми  при това. Напълно нормален и сексуален. Crazy Mr. Green Спрял е да яде месо от любопитство преди повече от 6 години. И до ден днешен яде риба 2 пъти годишно-на Синеморец и на Никулден. Mr. Green
Здрав, прав, един единствен път си е вземал болничен откакто сме заедно-тоест, вече над 4 години. И то беше вирус стомашно-чревен, от който трудно можеш да избягаш. Не пуши, мрази заведения и клубове. Кара ски, плува....абе , като цяло здравословно живее. Но е лактоововегетарианец-тоест, не яде само меса.
Но на всичкото това отгоре е .....ловджия. hahaha

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Са готини са много са готини, да знаеш!!!

# 7
  • Мнения: 3 447
Ами живеят си чудесно без месо. Сестра ми е вегетарианка откак се помни, аз също бях в продължение на няколко години. Нито сме болнави, нито сме малоумни  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 423
Фейтлес, не говоря за сексуалността
на вегетарианците, бре, не е петък.
Познавам двама, мъжът е симпатяга,
разбран човек, жената е бая дръпната.
Гледам поредица от предавания по ТВ,
вегетарианките, които участваха, бяха
нещо невъзможно. Мрънкала, капризни,
стойки, дървене, претенции, доста труд
се иска на човек да ги издържи. Мисля си,
дали пък няма връзка това, че не ядат
месо с дръпнатостта им. Всичките салатени
женки бяха невъзможни, до една. Така ли
е и с вашите познати? И защо е или не е така?

# 9
  • Мнения: 920
Може да погледнеш в клуб Вегетарианство в Дирника. Аз попаднах на 1 тема, в която се разискваше дали в пастата за зъби имало нам кво си, което се извличало от животни и съответно дали да ползват.

# 10
  • Мнения: 4 665
Хора като всички останали. Що за въпрос? Shocked

# 11
  • Мнения: 480
А, аз помислих, че питаш нещо със здравето дали не им е наред.
И двамата, които познавам са готини. Момчето има магазин и продава в него. Свръхлюбезен е, чак прекалява понякога. Мадамата ме изпързаля с един фалшив парфюм, но едва ли има връзка с това, че е на зарзават  Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 3 099
... ми, то гладът до к'во да води - до сприхавост и избухливост. Сит на война ходи ли....

# 13
  • в Низината
  • Мнения: 705
Ааа, Лиска, аз нямам нищо общо с тези вегетарианки, които описваш. То това с мрънкането няма нищо общо с яденето или неяденето на месо.

# 14
  • Мнения: 3 423
Може да погледнеш в клуб Вегетарианство в Дирника. Аз попаднах на 1 тема, в която се разискваше дали в пастата за зъби имало нам кво си, което се извличало от животни и съответно дали да ползват.

Ужас. Добре, че не съм я видяла таз тема.

Хора като всички останали. Що за въпрос? Shocked

А свекървите не са ли хора,
що им ядат гъзовете толко?

... ми, то гладът до к'во да води - до сприхавост и избухливост. Сит на война ходи ли....

И аз така си мисля.

Общи условия

Активация на акаунт