Ясли в Лозенец? Или около Южен Парк? 35-та ясла?

  • 522
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 43 904
От закованите теми разбрах за тази на Томпсън и на Св Наум - има ли и други обаче в квартала. Ние сме на Спартак и тези всъщност не са ни особено удобни.Ако има и др може ли да ми дадете адреси и впичатления да споделите? Чака ли се много или има места? Всъщност дори не знам какво точно да питам, но вероятно наесен или началото на др годин, ай-късно пролетта може би ще се наложи да тръгне на ясла - дали имаме шансове или чак до др есен ще чакаме? Такива неща ме вълнуват, досега не съм се интересувала и изобщо не съм запозната как стоят нещата, всякъкви мнения и препоръки ще са ми полезни. Благодаря ви  bouquet
то всъщност др есен вече ще е за градина не за ясла....
Може и да е също около южен парк- знам ли - Стрелбище, Ив. Вазов или нещо таква.... newsm78 Ако приемат от чужди квартали в тях ест...

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 12:47 от bubu_to

# 1
  • София
  • Мнения: 1 352
Зад пазара Иван Вазов - 21 ясла Бон Бон.
Като гледам лентичката не мисля, че до есента ще е за градина.
Моя син тръгна на ясла тази есен, когато беше на 2г. 5м.

# 2
  • София
  • Мнения: 43 904
Аз за другата есен писах, че е за градина. А за тази 21 ми казаха, че мноогоо се чакало и по принцип децата от Иван Вазов били с предимство и ние като не сме от квартала още по назад в списъците щели да ни забутат...не знам дали е така, но не ми прозвуча много обнадеждаващо, иначе е перфектно като място....

А за ясла 35 нещо някой да знае... ул. "Орехова гора" №11 в Стрелбище??? И тя става като място също...

# 3
  • Мнения: 248
Аз мога да споделя лични впечатления от яслата на Свети Наум - невероятна е. Детето ми доста трудно тръгна на ясла на 1г. и половина, тъй като сме го тледали единствено аз и баща й дотогава. Мога да твърдя, че там имат страхотен персонал, който накара Ива да ходи с кеф на ясла, сега вече на градина. Иска да ходи дори и събота и неделя.
Мога да кажа само едно нещо като съвет - не избирайте градината по това дали е близко или далече, а по персонала в нея и базата.
Много е важно детето да разбере, че занапред това го чака и да ходи с удоволствие, независимо какво ще ви струва това на вас.
Междудругото - когато Ива ходеше в яслата на Свети Наум, живеехме в Младост и всяка сутрин ходихме с градския транспорт до там.

Общи условия

Активация на акаунт