Нормално ли е да става така? *Б*

  • 4 731
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте, Grinning
Може да ви се стори малко страно , но нормално ли е след полов акт и след като мъжа е свършил и си лежиш както му е реда- извесно времв. След ставане да изтече спермата,
 дали изтича всичката или остава част от нея за да си свърши работата.Нормално ли е да става така.Винаги съм се чудела. Blush
Благодаря ВИ предварително.
И нека всички наши мечти станат реалност. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 9 894
ехе, нормално е, разбира се:)няма да си я носиш навсякъде я:)спермата няма как да се просмуче в теб, бъди спокойна - каквото е трябвало, е останало вътре:)

# 2
Мисля че е абсолютно нормално.Доколкото знам де.Нека и други да споделят..

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 21 581
Цитат на: тити
ехе, нормално е, разбира се.... бъди спокойна - каквото е трябвало, е останало вътре:)

Подкрепям !

# 4
  • Мнения: 811
Напълно си е нормално  Grinning !
Спермата е само част от семенната течност, която съдържа и вода, и протеини и още нещо имаше  Confused . Не се притеснявай, целта е дори и капка от спермата да премине през шийката на матката, а веднъж попаднала в матката няма как да се върне обратно  newsm53.
Успех!

# 5
Благодаря ВИ за бързите отговори.
Сега вече съм по спокойна Grinning
И дано да стане това което всички искаме.

# 6
  • Мнения: 183
Споко, едно време все едно са знаели кога какво да правят и как са се роили /да ме прощавате да израза/, аз даже сега обедната почивка тичах да си доуползотворя ову-то ако е останало нещо от него,  е полежах 5 мин да се насладя на момента и после дойдох на работа, те са си "програмирани" да идат където трябва. Стискам палци на всички  Big Ups

# 7
  • Мнения: 2 123
Stuck Out Tongue със сигурност няма как всичко да остане вътре - най-малкото има земно притегляне и нещата се стичат надолу, а не нагоре, както ни се иска Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue
Сериозно, колкото и да лежиш, ако количеството не е било съвсем малко /което се получава при няколко полови акта един след друг.../ винаги изтича. А вече какво и колко е качествено това което остава - божа работа...

Общи условия

Активация на акаунт