Кожата ми се лющи!!!

  • 3 795
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте, мили бъдещи и настоящи мами! В средата на 6-ти месец съм и от няколко дни забелязвам, че кожата ми (специално на вече порасналия ми корем) се лющи и дрехите ми все са с малки кожички! Мажа са сутрин и вечер с разни специални анти-стрии кремове, та ми е чудно защо се получва така??? Та нали овлажнявам кожата си навсякъде!!! Някоя имала ли е подобен проблем?

# 1
  • Мнения: 489
 Да, особенно в последните месеци преди раждането, кожата ми се лющеше и много ме сърбеше. Единствено крема на Авент , който е специално за този проблем, ми помогна. Преди 2 години беше 21лв., сега не знам има ли промяна в цената. Много е добър, на мен нищо др. не ми помогна, а с какво ли не се мазах.

# 2
В осмият месец кожата на корема ми се лющеще и по4на дори да се бели, никакви кремове не ми помогнаха единствено имаше ефект мазането с мас не ми харесваше, но нямаше как

# 3
  • Мнения: 653
и при мен беше така - около 6-тия месец яко се лющеше и сърбеше, мажех с какво ли не, не помагаше особено много и после изведнъж изчезна... спокойно въпрос на време е и при теб да изчезне

# 4
  • Мнения: 6 164
А с какво се мажеш?
Ако коремът ти расте по-бързо, се мажи и по-често. Моят не порастна много, тъй че нямах проблеми.

# 5
  • Мнения: 268
Да, особенно в последните месеци преди раждането, кожата ми се лющеше и много ме сърбеше.
И при мен беше така.
Но да те успокоя - сърбежите и лющенето не винаги водят до появата на стрии. Аз например нямам ни една, а и в момента докато ти пиша коремът си ме сърби и се лющи Crazy

# 6
  • Мнения: 5 362
Мажи се със зехтин,или нещо друго,но да е мазно.Аз бях много доволна от маслото на Икаров.
На Талодерма също има хубав крем за много суха кожа.

# 7
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Уф, писах тука ама стана много дълго и за да не товаря темата ти пускам едно ЛС.   Mr. Green

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 20:00 от КорНиШонка

# 8
  • София
  • Мнения: 2 967
Посъветвай се с доктор дали не е необходимо да приемаш вит. А и Е на таблетки.

Общи условия

Активация на акаунт