Изкуствено създадени вируси...

  • 1 325
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
-възможно ли е?
Реших да пусна тази тема провокирана от близък човек,който твърди,че вирусите се създават изкуствено с цел печелбарство.Отначало не ми се щеше да повярвам,че е възможно.Но знаем всички че парите управляват света.
Дано да греша,но дали някъде някой не правят така,че ние и нашите деца да боледуваме,за да можем да пълним техните гуши.
 Производството на лекарства е един от най-доходните бизнеси...
Както и производството но оръжия,затова има и войни ,за да могат някои да си пласират стоката.
 Ще ми е интересно да разбера и вашето мнение.

# 1
  • Мнения: 3 098
Аз съм твърдо убедена в това.
То4но заЩото парите управляват вси4ко,се създават болести в лабораториите,оттам фармакологи4ните компании гушат яко,за да "осигурят" я ваксина,серум или медикамент,който пък ти уврежда други органи.След време Ще лекуваш тях и така докато си жив не можеш да избягаш от системата. Mr. Green
Миналата година направиха удар с ваксините против грип,когато зомбираха населението с масова психоза_пти4ия грип.
Какво е вируса на спин?Създаден в лаборатория,пробван,тестван в Африка,там никой не им търси сметка за изтрепването на милиони хора,те нали са трето ка4ество  ooooh! Close Оттам са го поизтървали(или пък не) и сега вси4ки виждаме крайните резултати.
Колкото до войните,не е само до оръжията.Това е на4ин за съЩествуване на някои държави.Ако ги няма войните,Ще умрат прави и гладни.Но важното е,4е са лицемерни_създали са един куп организации,агитираЩи против войни и насилието. Laughing

# 2
  • Мнения: 441
За съжаление и аз мисля ,че това е възможно.
Нали затова ваксинират и децата,а никой не ни пита дали сме съгласни  #Cussing out.

# 3
  • Мнения: 335

А ти имаш ли антивирусна програма на компа?
Знаеш ли кой най-лесно създава една антивирусна програма.
Този, който е създал вируса.
(Нали знаеш за циганчето на джамджията - онова с камъка в джоба)

ПП Антивирусната програма е също програма - за разрушаване на полезна програма.

Общи условия

Активация на акаунт