Какъв е този цвят (за коса)?

  • 15 509
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Много съм си харесала ето този цвят коса, обаче не знам как се казва, като какъв да го търся? Някой може ли да ме насочи? Има го май в гамата на Лореал Рецитал Преферанс, но не съм сигурна.



Тук по-ясно

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 19:38 от Блонди

# 1
  • Мнения: 2 152
Много хубав цвят Peace, идея обаче нямам как се нарича

Трябва да търсиш по кутийките на боите Лореал

# 2
  • Мнения: 5 391
Прилича ми на лешник, ама... Thinking

# 3
  • Мнения: 2 425
Може би като златисто, но тъмно. Наистина е хубав цвета. Peace

# 4
  • Мнения: 27 524
Намерих малко информация, има три варианта, това е новата Златна серия на Рецитал, имат май само 3 нюанса - едното е Златно Русо, според мен не е това, другото е Медно Русо и Розово Русо. Кое е според вас? Трябва да е розовото, ето тук се вижда малко по-ясно. Вдясно е Златното, а това дали е Розовото или Медното? Медно ще рече червеникаво ли? То и розовото е червеникаво...  Thinking

# 5
  • Мнения: 1 236
мацката от снимката е на корицата на новия каталог на Преферанс-а,а цвета е постигнат 4рез ки4ури в 5 разли4ни цвята,поне така твърдят дистрибуторите на Лореал...Наистина е много готин,само 4е съм убедена 4е такъв резултат в домашни условия не може да се постигне

# 6
  • Мнения: 27 524
Да, една холандка, Дутцен Кроус. Аз кичури не виждам, дано не е така  Sad

# 7
  • Мнения: 811
. Аз кичури не виждам, дано не е така  Sad
Има ,има...виж в корените най си ли4и.Много е хубав цвета. Peace

# 8
  • Мнения: 27 524
Хубав, ама с кичури...  абсурд. Е, защо тогава ги рекламира, ако не са ползвали този цвят?  Crossing Arms

# 9
  • София
  • Мнения: 4 736
с кичури е, ясно се забелязват  Crazy Цветът е страхотен!

# 10
  • Мнения: 2 407
Цвета е номер едно,прилича на лешник.

# 11
  • Мнения: 1 236
Абе мацки,то е ясно 4е ни правят на балъци...недейте се хваща на подобни рекламни трикове.Лореала специално за България е страшен боклук,работя в магазин за козметика и не ми се ще да ви обяснявам за какво си давате парите мислейки,4е си купувате нещо ка4ествено(не говоря само за лореал).Откакто запо4нах да работя на такова място си купувам само меицинска козметика от аптека,защото 80% от продуктите които се предлагат в обикновените парфюмерии наистина са големи боклуци...Ама както и да е да се върнем на темата...не е задължително рекламното лице на дадена марка да я ползва,например Джейн Фонда,рекламно лице на новия крем на Лореал(4е то тази марка на запад по супермаркетите се продава,представяте ли си звезда от тази вели4ина да ползва техни продукти,егати смеха)А въпросната мацка от каталога на боята е правена от трима много добри коафьори,смесени са 5 цвята на главата и и цялата процедура е траяла 7 4аса ,това ни е обяснено от дистрибуторите....а относно марката на използваната боя...определено не е Лореал Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 504
Ехаааа,ако знаех,че ще ми направят точно този цвят,бих отишла да си унищожа дългата до кръста коса Crazy
в първия момент реших,че моята коса е точно в този цвят,обаче уви Laughing

# 13
  • Мнения: 95
Много готин и мек цвят, който обаче се постига с кичури 100%. ти имаш бяло руса коса (като гледам от снимката ти) така, че не се притеснявай иди на добър фризьор и покажи какво искаш. Да те предупредя, може да не стане от първия път, така че си иска постоянство! успех и се надявам скоро да те видим с новата коса   bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 5 604
Блонди цвета е невероятен и мисля, че много ще ти отива!

Общи условия

Активация на акаунт