ВНИМАВАЙТЕ В ПАРКОВЕТЕ!!!

  • 3 861
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 789
Потресена съм... Днес около 16 ч. в парка, в който всеки ден ходим (Боримечката - на К.Величков и Възкресение), набиха и ограбиха една майка. Тя си тръгваше, а ние тъкмо бяхме дошли. Разминахме се по алеята и 2 мин. по-късно чух викове. Обърнах се, в първия момент не можах да разбера какво става, само чувах писъците. Изтичахме нататък, но само видях нападателката в гръб да си тръгва. А жената плачеше над бебето си. Някаква циганка я нападнала и й свалила златното синджирче от врата. Цялата беше надрана, а косата й падаше на кичури  smile3511 Първите се притекли на помощ бяха минаващи ученици, извикаха полиция, патрулката дойде за 3 мин. Дано да я хванат! И като си представя, че това е голям и оживен парк, направо не знам как може да се случи подобно нещо и то посред бял ден....
Призовавам всички да бъдем внимателни, аз още треперя... Къде да си водя бебето сега... Ох, лоши работи.... Sad

 

# 1
  • Мнения: 46 437
Горката  Confused представям си шока ...
Аз затова не ходя по паркове и не нося синджирчета.

Обаче нося спрей, за кучета е по принцип, но действа и на хора  Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 1 975
Ужасссссссс. Направо тръпки ме побиха, как е възможно посред бял ден да се случи #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 3
  • София
  • Мнения: 2 967
УЖАС!!! ДУМИ НЯМАМ!!!

# 4
  • Мнения: 431
Ужассс  Sad И сега къде ще ходим  smile3516 Дано са я хванали  #2gunfire

# 5
  • София
  • Мнения: 978
Ей, че идиотска работа. Горкото момиче. Жалко само, че няма друга държава като нас , която толкова да толерира циганите. И да я хванат ще я пуснат......... тъжна история. Дано момичето да не изживява повече подобни неща

# 6
  • София
  • Мнения: 3 679
Ужас, дано са я хванали.
Това със спрея е добра идея!

# 7
  • София
  • Мнения: 2 227
Отвратително и много гнусно, да не говорим за подло. Angry

# 8
  • Мнения: 1 212
ОТВРАТИТЕЛНО! НЯМАМ ДУМИ!!!!   #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 9
  • Мнения: 475
Леле-е-е..........Полудях! #Cussing out #Cussing outПисна ми от тия безобразия вече!Не мога да разбера що за идиоти сме,та продължаваме да търпим такива гадости?? newsm78 Бих я  #2gunfireтакава никаквица,просто на място!

# 10
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Това е ужасно  #2gunfire, но нямало ли е някой наблизо да помогне или пак "мъжете" са се направили че не виждат  Close?

# 11
  • Мнения: 795
Много взеха да си позволяват тия цигани - като няма наказани страх нямат от нищо! #2gunfire

# 12
  • Мнения: 3 499
Това се случва не само в тоя парк, а навсякъде. Все си мисля, че никой не би посегнал на майка с бебе, но уви. Тръпки ме побиват направо. Баси.... ooooh!

# 13
  • София
  • Мнения: 12 550
След такива случаи само чакам да се появи някой защитник на "ромите". Аман от тези нещастници  bash box fight #2gunfire

# 14
  • Мнения: 115
Това наистина е ужасно. Призовават да се раждат деца, но някой мислили как ще ги гледаме. Само в къщи ли да си стоим? То човек вече и на разходка не може да излезе. smile3515 newsm61 newsm61

Общи условия

Активация на акаунт