Впечатления от "Елитис" - Варна

  • 12 331
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 361
Мили мами!
Знаете ли къде точно се намира този център? Ако имате някакви впечатления или информация  моля пишете Hug   bouquet

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Прочети в темата "Детски рожден ден във Варна"  из последните страници, там ще разбереш всичко!  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 361
Благодаря Киса  bouquet

# 3
На този зентър всичко му куца,ако не са китайските стоки и детския център просто никой няма да влезе.Парфюмерията е доста скъпа и до колкото разбрах ,е само за фирми.Раздразнението идва от там ,че днес се опитах да дозаредя магазина си за нова година .Продавачките приценили че не купувам нещата за магазина а за себе си и искаха всичко да мине на цена на дребно.Господа   ШЕФОВЕ така бизнес не се прави  КЛИЕНТА ВИНАГИ ИМА ПРАВО,не го гонете а го галете На всякъде в ЕВРОПА клиента е на почит .ТУРЦИТЕ иКИТАЙЦИТЕ се научиха как да търгуват а вие на къде сте тръгнали.Слагам  ви в ЧЕРНИЯ списък там ви е мястото,заедно с МЕТРО.Поне щще се биете в гърдите ,че сте с ВЕЛИКИТЕ"БАРАБАР ПЕТКО С МЪЖЕТЕ",Моля форумците бъдете по критични нали и вие си давате парите,не ги оставяйте да се подиграват с вас и парите ви.Сега ви честитя НОВА ГОДИНА и умната за в бъдеще Wink ;D >Sad

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 782
На мен пък си ми харесва.  Wink Разглеждам си на воля, има голямо разнообразие на стоки и цени. Даже вчера бях там и си купих нещичко. А детето си повилня (ако е възможно за 30 мин.), но остана доволна.

# 5
  • Мнения: 4 564
харесва ми - не ми харесва какъв избор имам
то няма друг такъв детски център във варна

# 6
  • Мнения: 128
заведох детето си веднъж и няма да повторя. ужасно беше. вярно че тя е малка , но все пак едвам успях да я опазя от развилнелите се деца.аниматорите, които са вътре незнайно за какво нищо не правят.... . детето ми, което по принцип обожава такива места се ошашави тотално. а и на всичкото отгоре е 3 лв за половин час .

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 782
3 лв е само в събота и неделя. През другите дни е по 2 лв. Пак не е малко, но това е.

Вики пък успя за тези 30 мин. да обиколи всичко и сега ме пита кога пак ще ходим.

# 8
  • Мнения: 1 243
3 лева  е по празниците и събота и неделя.ама то навсякъде е така.Аз купих карта -излиза много изгоно и мога да пратя и гледачката с нея да заведе бебчо да беснее.Харесвами защото е просторно има много аниматори а нашия любим аниматор е един батко.Залепяме се за него и мъ досаждаме non stop Grinning

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 179
В началото на лятото празнувахме рожденния ден на сина ми там. Не ми хареса организацията. Управителят на заведението сипеше суперлативи, платихме за програма на децата, а накрая тази програма се оказа нарисуване на лицата на 2-3 деца (ужасно грозно), отпечатъци от ръчичките на 3 деца (от 14) на един картон- било картичката за спомен  Confused И като дойде време за тортата пуснаха Happy birthday от един мегафон. И това беше. Няколко пъти ходих да питам кога ще започва програмата- първо чакаха всички да се съберат и държаха децата отвън, че да влезели всички заедно. После се оказа, че друга програма освен мазането с боички няма... #2gunfire Има една лелка на средна възраст, която записва децата, колко викане отнесе женицата.... Ето, минаха 8 месеца от тогава, но щом още ме държи правете сметка колко са ме ядосали. Съжалявам, че тогава не пуснах тема тук да ги оплюя подобаващо  #Cussing out

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Аз бих запазила масички за децата+родителите, без никаква програма - има си детски кът, има с какво да се занимават.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 И ние ходим там,доволна съм че децата вилнеят на воля,ако има по-буйни деца пращам Марти да рисува че е по-дребничък и всички решават че става за бутане,скъпичко е ,но и ние не ходим всеки ден.И рождения ден им направих там,без програма-прецених,ча са още малки,а и имаше някакъм минмум за поканени деца,14 мисля,играха,хапнаха всички останаха доволни.На приятелката ми детето беше поканено на рожд.ден с пиратска тематика,децата на 6-7 г.,много им е харесало.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Искам да уточня, че центърът е Елитис, но детският кът е на веригата "Таралеж" ( такива има още в Пикадили-парк и Ян Палах център до ст.Спартак). Мисля, че единствено в Елитис центърът е добър, в другите играчките са ужасно малко, само децата, които могат да рисуват върху гипсови фигурки ( след като си ги платиш разбира се) имат какво да правят. Няколкото пъти когато сме ходили на въпросните 2 места, се случваше да няма почти никой, но аниматорите така и не обърнаха никакво внимание на моето дете. И на трите места не предупреждават, че не могат да правят корекции по списъка за записване (това аз самата го прочетох докато чаках един път от вътр. страна) и съответно ако детето не пожелае да влезе, а те са написали дори и една буква от името му в списъка, трябва да си платиш минимум за половин час. Това на мен ми се случи (в Пикадили парк): побързаха да ме питат как се казва и да почнат да пишат, а детето с дръпна и даже не прекрачи да влезе. Аналогично се е случило и с една приятелка, която в първия момент не е видяла, че вътре има клоун (в Елитис), а детето и се бои ужасно. Еми платила си.И още:веднъж пък като отидох да си взема детето в момента записваха 10-тина деца, участници в РД и докато си чаках реда минали 6 мин. Познайте какво - платих си 6 лв.
 Е кажете, според вас това коректно ли е, или просто се възползват че нямаме избор.
Освен това играчките им от ден на ден стават все по-малко, а пързалки и др. уреди все по-изпочупени или в лош вид. Затова се учудих като видяй преди няколко месеца, че са вдигнали цената на 3 лв.  за 30 мин.за през уикенда.
Това са моите впечатления от Елитис. Но няма да се заричам да не водя детето там, защото понякога нямаме алтернатива.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Стенли, сякаш не си могла да отстояваш правата си.   newsm78

Това че си платила за нещо, което не си консумирала - си е твой проблем. Можеше малко да се възмутиш там на място, а не да се оставиш да те правят на будала.  Wink

# 14
  • Мнения: 4 564
и на мен ми направи впечатление че играчките им значително са намалели и не се подновяват
както и да е скоро няма да го заведа , защото веднъж отивам да го взема имаше рожден ден и клоуна беше събрал рожденниците  да дърпат въжета и бяха страшни викове
гледам аз моето (което по принцип  рядко  шашка камо ли  от нови места или много хора ) се свило в ъгъла на басейна с топки и направо беше пребледнял от уплаха не съм го виждала такъв
и от тогава категорично отказва да влезе само като влезе и почва да реве , а преди тази случка сме ходили 100 пъти без проблем
не обвинявам персонала макар че ми е ясна картинката
а преди ми се е случвало често само да каже ''мама''  без да се тръшка без нищо да идват да ме търсят че искал при мен и се  е получавало че аз повече съм го занимавала и се научи че може да излиза и влиза от центъра и  аз си плащах като поп, но сложиха нова врата и проблема се беше решил

Общи условия

Активация на акаунт