Мисля си дали да не изчакаме повече време

  • 641
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 869
Искам вашето мнение по един въпрос,който ме тормози и не ми дава мира.Родих тежко преди 6 месеца и детенцето ми не изклака.Поради липса на кислород сега той има тежки полседици,които са непоправими.Стреса ,който преживях не може да се опише с думи.Мисля,че никога няма да мога да го превъзмогна.А дилемата ми е свързана с това което ме съветват всичките ми приятели и роднини.Те ми казват,че тази болка мога да излекувам само по един начин-да забременея отново.Но дали всичкото това напрежение няма да се отрази негативно и да навредя на бъдещото си дете.Знам ,че рано или късно ще трябва да се съвзема и да продължа живота си и да има и второ дете,но се питам дали сега му е времето?

# 1
  • Мнения: 9 063
Чувстваш ли се готова за второ бебе сега?

# 2
  • Мнения: 869
Ами празнотата която чувствам ме убива.Истината е,че искам момченцето ми да е добре,искам си моето бебе,искам си изгубеното щастие.Знам,че нищо на света не може да измести обичта ми към него,но...да искам дете.Аз винаги съм искала поне 3 деца,но най-голямия ми кошмар е да не навредя на бъдещото си дете.Какво мога да направя?

# 3
  • Мнения: 364
Съжалявам, че детенцето ти е болно! Sad
Ти сама ще усетиш, кога искаш друго дете. Първо трябва да се позакрепиш психически. Не се терзай за бъдещето! Другия път може да мине като по конец.
Дано се справите с мъчителното състояние, в което сте изпаднали! Praynig Praynig Praynig
Кураж и бъди силна! Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 9 063
Звучиш ми много объркана.
Не мисля, че ако родиш сега второ дете, ще ти стане по-добре.
Сякаш...искаш да поправяш някаква грешка, за която не си виновна ти... Confused
Грижи се за съкровището си и си дай време...пък ако мислиш, че второ бебче ще ти оправи живота, давай напред Hug

Общи условия

Активация на акаунт