J.Lo

  • 1 945
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 226
Някой да знае нещо за този парфюм на J.Lo Thinking
http://www.jenniferlopezbeauty.com/templates/products/glow/default.asp

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 23:05 от terissa_1984

# 1
  • Мнения: 5 622
Кой е новият парфюм? Как се казва? Аз имам Глоу(не мога да сменя на латиница) от 2003-та, той не е нов  newsm78 На него също виси някакво бижу, но то не се отделя от шишето....

След Глоу излезе още един, но него не го харесах като аромат изобщо  Stop Докато Глоу мирише на сапун, на чисто, следващият и парфюм ми беше твърде сладък за моят вкус....

Та, кой е новият?

# 2
  • Мнения: 4 629

На линка е показан Glow аз за него разбрах, че пита момичето newsm78

# 3
  • Мнения: 226
може би става въпрос за същия.Нямам представа newsm78

# 4
  • Мнения: 226
да,за него

# 5
  • Мнения: 226
та хубаво ли мерише поне?

# 6
  • Мнения: 5 622
И аз видях Глоу, затова питах, но той съвсем не е нов  Wink Да, мирише много хубаво!Както вече казах, на чисто, на сапун, на крем, нещо такова...Не е натрапчив никак  Peace

Но бижуто, поне на моята бутилка не се маха, то си е залепено там и там си седи  Crazy

# 7
  • Мнения: 226
казаха ми че е с бижу за това питах Hug

# 8
  • Мнения: 226
ее явно съм се объркала-може би не е наистина нов.Ако не се лъжа най-новият е Still(ако не бъркам пак) Embarassed

# 9
  • Мнения: 4 629
та хубаво ли мерише поне?

На мен не ми харесва  - не е мой тип. Буба хубаво го е описала

# 10
  • София
  • Мнения: 9 951
И Still е стар, май е вторият, после още няколко излезнаха.

# 11
  • Мнения: 416
Хубаво мирише - Буба точно го е описала.Бижуто е аксесоар за GSM.Залепено е на бутилката,но се маха с гореща вода - потапяш шишето за няколко минути и готово.От опит знам - това ми е втория парфюм.За първия голям зор видях докато не ми казаха,че се маха с гореща вода.

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 09:56 от zorii

# 12
  • Мнения: 1 546
Хм, моето бижу на шишето се отдели много лесно.Е, малко го понасилих, но се отлепи.Ама как на GSM? newsm78То самото синджирче е едно твърдо,някак си...ще пробвам все пак.
Парфюмът е хубав, наистина мирише на чисто и първите му нотки, поне за мен, са леко тежки, но остатъчната миризма и страхотна.

# 13
  • Мнения: 157
Според мен е много хубав. Имам го от доста време и съм доволна.
Наистина мирише на чисто - на сапунче и на крем.
Също така е доста траен, според мен и не е прекалено скъп.  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 73
И аз видях Глоу, затова питах, но той съвсем не е нов  Wink Да, мирише много хубаво!Както вече казах, на чисто, на сапун, на крем, нещо такова...Не е натрапчив никак  Peace

Но бижуто, поне на моята бутилка не се маха, то си е залепено там и там си седи  Crazy
Peace Peace Peaceна мен също ми харесва,а и е много траен и икономичен.

Общи условия

Активация на акаунт