Кога за първи път постригахте косата на детето си?

  • 1 505
  • 40
  •   1
Отговори
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
 Thinking Thinking Thinking Питам от любопитство за да знам за по-нататък....
Вили

# 1
  • Мнения: 13 512
приятелката ми подстрига  бретона на сина си на 3 месеца и оттогава редовно го подстригва. Всъщност- на 7 месеца, той си е с прическа Laughing

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Още не съм я подстригвала поради една единствена причина,че няма коса Peace

# 3
  • Мнения: 2 567
На две годинки като беше. Имаше коса до раменете, но беше на много перушинести къдрици и и я резнахме. Бретона още от преди това и го подрязвахме.

# 4
  • Мнения: 520
Аз знам че след кръщенето може да се подстригва вече.  Представям си ако няма да има кръщене скоро, лелее...  Mr. Green    #Silly

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 522
На 3-4 месеца беше. Но тя се роди с много коса, която така ужасно се сплъсти на тила от спането, че се наложи да я режа. Сега вече е с прическа Mr. Green

# 6
  • Разград
  • Мнения: 3 110
На 6 месеца.Бретона беше толкова дълъг,че го замятах зах ухото му.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 227
За пръв път - когато беше на 10 месеца. Бретонът му стигаше до средата на нослето.

# 8
  • Мнения: 214
Подстригах го на 28 декември-тогава беше на 10месеца и половина, но нямаше много коса

# 9
  • Мнения: 5 362
Бретон само съм подстригвала до сега-на годинка и малко отгоре беше някъде Кали.

# 10
  • pomorie
  • Мнения: 848
Марти се роди с много коса която опада до към четвъртия месец ама беше останало едно кичурче от старата коса която беше по-дълга от новата и аз не дочаках да падне и го кръцнах-ако това се брои за подстригване.а иначе на 8 месеца баща му го острига с машинката по моя идея разбира се.всички ми казваха че бил малък още но аз не слушам а и какво може да му стане......косата му беше една такава перушинчестаааааааа.учудващо как бързо му расте само за 10-20 дни и вече му се чернее главичката а косата сега е по-хубава-равна и с по-дебел косъм.ама на 5 май ще го кръщаваме и незнам какво ще му одреже попа хаха. #Crazy newsm78

# 11
  • Мнения: 5 401
Каби е с много коса по рождение. За първи път го постригахме на 5 месеца, а миналата седмица за втори път. Първата косичка си запазихме за спомен.   bouquet

# 12
  • Мнения: 2 019
на 1г1м

# 13
  • Мнения: 5 391
На 7 месеца.

# 14
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Когато беше на 3 месеца.

Косицата си я пазя, заедно с тази от кръщенето!

Общи условия

Активация на акаунт