Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 4 част

  • 40 704
  • 444
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 116
Ето я и новата ни темичка!  Hug Желая ви още много сътворени и споделени красоти!   bouquet

1 част

2 част

3 част

# 1
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Личи си кой кога става,Здравчето много ранобудна Grinning

Неможе ли старата тема да се заключи ,че много хора се бъркат и пишат в неа-докато разберът че има нова.....

# 2
  • София
  • Мнения: 766
Вчера го завърших и бързам да се похваля в новата тема  Joy

 

В малко по-голям размер може да се види тук!

# 3
  • Мнения: 2 116
 Hug Много хубаво е станало!  Peace

# 4
  • Мнения: 7 803
Здравка79 а на каква панама е шито?

# 5
  • Мнения: 616
Страхотен е станал  Ivanichka.

# 6
  • Мнения: 2 116
Здравка79 а на каква панама е шито?

Обикновена! Ситна, бяла! Знам ли какъв и е номера?  newsm78 Embarassed Най-обикновената!

# 7
  • Мнения: 138
Ivanichka станало е наистина хубаво. smile3501
Момичета шие ми се нещо красиво. Дайте идея за нещо такова. Или от къде да намеря снимка на нещо подобно.

# 8
  • Мнения: 2 116
Ivanichka станало е наистина хубаво. smile3501
Момичета шие ми се нещо красиво. Дайте идея за нещо такова. Или от къде да намеря снимка на нещо подобно.


Красиви неща, колкото искаш!  Laughing Ама кажи какво трябва да е!  Hug

# 9
Здравейте дами!
От известно време аз и колежката ми старателно следим темата, тъй като и двете уж сме запалени гобленарки, но напоследък нямаме много време за бродиране. В първата част на тази тема открихме страхотните бебета-животни и просто се влюбихме в тях!
Тук е мястото да отбележа, че пиша от работа- компютърът ми е буквално антика, така че и дума не може да става да тегля схемите от сайтовете, чиито линкове публикувахте. Ето- дори едно засрамено човече не мога да поставя тук Sad
Ако някоя благородна душа може да помогне със схемите на Mouse Baby, Turtle Baby, Blue Tit Baby и Spring Chicken Baby ще спечели нашата благодарност за вечни времена.
E-mail-yt mi e gerynka@yahoo.com

# 10
  • Мнения: 138
Ами де да знам. Някакъв пейзаш ми се шие.
Geri_Sveti аз имам бая схеми на бебета животни. Не съм ги виждала точно тези за които е ставало дума в първата темичка. Не знам дали са същите. Бих ти ги пратила ама са много ситни и като се zoomнат стават едни замазани. Но ако искаш мога да ти ги пратя пък ако свършат работа ще се радвам Simple Smile

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 10:50 от бебешок

# 11
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Хайде на новата темичка  Hug

# 12
  • Варна
  • Мнения: 5 526
 Geri_Sveti имаш поща. Wink
бебешок имам доста пейзажи, ама така както си го написала май най-добре да разгледаш първо пейзажите http://www.goblenite.org/showthread.php?t=170 тук. За целта трябва да се регистрираш във форума. Има много красиви неща.

# 13
  • Мнения: 138
Ох регистрирана съм в този site обаче не разбирам защо не ми приема регистрацията. само първя път влязох и след това не иска. Все ми дава че не била валидна регистрацията.
Geri_Sveti и аз ти пратих моите схеми. Оказа се че не всички са малки Simple Smile

# 14
  • Мнения: 7 803
бебешок дай на мен тези бебчета jumperche@gmail.com

Общи условия

Активация на акаунт