Някой оставял ли си е детето за цял ден в детски клуб?

  • 1 134
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 163
Интересува ме, защото лятото тръгвам на работа, и до септ. бабата ще я гледа, но тя може само през ден. Идеята ми е през ден да я оставям в детски кът, клуб. Какви са ви впечатленията, храната, за по-малките има ли къде да поспят на обяд, защото съм виждала, че предлагат целодневно гледане.

# 1
  • Мнения: 4 841
Обиколила съм почти всички клубове в София, но да ти кажа не се сещам за такъв, където детето да може да поспи и да е пригоден за целодневен престой.  Особено за толкова малко детенце - не знам, дано се включат повече майчета със съвети; може пък да има такъв клуб, за който да не знам  newsm78


# 2
  • Мнения: 1 311
Миналото лято и аз пообиколих доста клубове, но никъде не видях да има място за преспиване. Предполагам, че целодневното гледане е за по-големи дечица.

Но съм виждала обяви на частни ясли, които предлагат и почасово гледане на деца. Провери за нещо такова - пък твоето почасово, ще е всъщност през ден, примерно.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Аз миналото лято оставях Лори в една частна детска занималня и там имаше и много малки деца, които си спяха следобед.
В Бъкстон - частна занималня "Мила"

# 4
Здравейте,искам да кажа  че моето детенце ходи в детска забавачка Мила от 1г.,5м. и съм много доволна от персонала.
Наистина са много дечица но пък е весело и на децата им е хубаво. По цял ден са навън- /за разлика от доста държавни градини/, newsm78
БИХ ИСКАЛА  ДА СИ ПИША С МАЙКИ НА ДЕЦА КОИТО СЪЩО ПОСЕЩАВАТ ТАЗИ ГРАДИНА И ДА ОБМЕНИТЕ МНЕНИЯ Thinking

# 5
  • Мнения: 800
Моля, кажете къде се намира тази занималня и какви са й условията за записване?
Дъщеря ми е на 4 години, а синът ми на 10 месеца - има моменти когато просто лудвам и искам да ги оставя на кякого за половин час, а няма на кого (мъж ми на работа, бабите - не ги инетресува)...

# 6
# 7
  • Мнения: 4 668
Моят син също е в МИЛА  Grinning И аз съм доволна !
МАМА БИБИ - пиши ми ако искаш  Hug
27 са децата , но вече имат още една стая и им е по - широко  Grinning , да не говорим че са наистина все навън .

А по темата - и аз мисля , че няма клуб в който да има пригодено за спане

# 8
  • Мнения: 8 999
Аз бях пред такъв проблем по-миналото лято /децата бяха на 6 и на 5 г./. Никъде не намерих клуб с почасово гледане, който да предлага и следобеден сън. На повечето места искаха да си носят и храна и напитка от вкъщи. Явно предпочитанията в частните клубове са към по-големички деца. Е, принудих не накрая да ги оставям за цял ден, без да спят следобед, но това ми излизаше през носа вечер - киселаци и раздразнителни колкото си искате. Но, ако тях ги питате, това е било най-хубавото им лято!

Общи условия

Активация на акаунт