Как да помогна?

  • 826
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 498
Здравейте!Имам доста дрешки,които искам да даря на дечица които имат нужда от тях.Моят син няма нужда затова искам да ги дам,а не да ги хвърля.Може ли някой да ми каже къде и как става цялата процедура? Embarassed  Съжалявам за невежеството!

# 1
  • Мнения: 119
Може да се обърнеш към  SOS детски селища. office@sosbg.org
Имат и страница : sosbg.org.
Ние със съпругът ми сме семеъни спонсори. Дори сега съм приготвила дрехи за изпрашане.   Или можеш да се обърнеш към "Дом, маъка и дете". Има го във всеки град.

# 2
  • Мнения: 119
Извини ме за правописните грешки но сам свикнала на латиница.

# 3
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте!Имам доста дрешки,които искам да даря на дечица които имат нужда от тях.Моят син няма нужда затова искам да ги дам,а не да ги хвърля.Може ли някой да ми каже къде и как става цялата процедура? Embarassed  Съжалявам за невежеството!

можеш да ги изпратиш до някой дом в провинцията HugЩе дадем адрес Wink

# 4
  • Мнения: 498
Еми аз не знам на кои са най-нужни.Въпреки че съм наясно че навсякъде има нужда,но все някъде е по-голяма нуждата.Дайте адреси!  Grinning

# 5
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Еми аз не знам на кои са най-нужни.Въпреки че съм наясно че навсякъде има нужда,но все някъде е по-голяма нуждата.Дайте адреси!  Grinning


за колко големи деца са?

# 6
  • Мнения: 498
Еми аз не знам на кои са най-нужни.Въпреки че съм наясно че навсякъде има нужда,но все някъде е по-голяма нуждата.Дайте адреси!  Grinning


за колко големи деца са?
За новородени са.До 3-4 месечна възраст.

# 7
  • Мнения: 119
Обърни се към "ДОМ МАЙКА И ДЕТЕ".  Там имат най-голяма нужда от дрешки за малки деца.

# 8
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Обърни се към "ДОМ МАЙКА И ДЕТЕ".  Там имат най-голяма нужда от дрешки за малки деца.

не вси4ки оба4е ,и не в София.

ще дам адреси на ли4ни Hug

Общи условия

Активация на акаунт