''Синдром на отнемане''

  • 3 878
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 153
  Здравеите,детенцето ми разви "Синдром на отнемане" кам Радедорм.Пи го една година наравно с Депакин(с Уест синдром е).От  две седмици не го пие и постепенно нервността и се засилваше,а сега е просто ужас.Не спи през ноща,плаче,през деня уартинката е почти същата.Лекуващата невроложка не може да ни помогне-нямала опит.Дали някоя от вас,мамита,е минала през този ужас?Изписаха ни Магне Б6,не знам дали да го давам.   

# 1
  • Мнения: 534
''Синдром на отнемане''-Така ли наричат сега пристрастяването,или е нещо друго?

# 2
  • Мнения: 153
Да.Тя го пие от 3-мес.възраст,а сега е на почти 2годинки.

# 3
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Може би трябва да зададеш въпроса си и в темата за епилепсия, извинявам се, ако не съм улучила, но това не беше ли някакъв вид епилепсия? Аз бих ви посъветвала да се обърнете и към друг невролог.

# 4
  • Мнения: 2 327
А по схема ли спирахте лекарството или отведнъж?
До колкото съм чела тук от други мами, се спира постеленно, за да привикне полека организма.

# 5
  • Мнения: 153
А по схема ли спирахте лекарството или отведнъж?
   Спирахме го по схема,но проблема си остава.Май пътя ни се очертава кам София.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 351
Познавам детенце с това заболяване.Майката е убедена, че д-р Литвиненко е най добрият в тази област.На мен също ми го препоръча най добрия невролог за възрастни за когото съм чувала.Дано това ти  някаква насока.Мога да ти дам координати на д-р Литвиненко.

# 7
  • Мнения: 153
Познавам детенце с това заболяване.Майката е убедена, че д-р Литвиненко е най добрият в тази област.
     Много ти благодаря!Точно обмисляхме с майка ми,дали да ходим при него.Имам му координатите. Grinning

# 8
  • Мнения: 480
Здравей!
моето дете също бе със Уест и е пила Радедорм и Депакин
Радедорма го приема около година и когато започнахме спирането то бе по схема
сега в момента пак по схема спряхме Депакина и мога да споделя,че го намалях мноооого по-по малко отколкото ми е дадена схемата от лекаря и пак се усеща нервност и напрежение при дечко
и аз съм за още една консултация !
ние също сме при Литвиненко-желая ви успех и дано нещата се оправят бързо при вас!  bouquet

# 9
  • Мнения: 153
    Радвам се, че сте излекувани.При нас Депакин и радедорм не помагат.Може би ще опитаме с Кепра,но не знам .Литвененко ще каже.

Общи условия

Активация на акаунт