Диван от изкуствена кожа надраскан с химикал

  • 9 791
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 334
Малкото диване за секунди надраска дивана в хола,направо съм бясна,защото с нищо не мога да го почистя  #Cussing outМоля кажете ми ако знаете начин за премахване на драсканиците?
Дивана е нов,а вече е съсипан.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И с моя диван се случи същото.Измих го само с вода и веро.Обаче не става от веднъж,на 3-тия 4-тия път ще се измие Confused

# 2
  • Мнения: 334
И с моя диван се случи същото.Измих го само с вода и веро.Обаче не става от веднъж,на 3-тия 4-тия път ще се измие Confused
Успокои ме .Дано се се измие,че кожата е екрю и много личи.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 271
С Циф и после мокра кърпа

# 4
  • Мнения: 334
С Циф и после мокра кърпа
Не става пробвах. ooooh!

# 5
  • Мнения: 2 386
Със спирт не става ли?  Rolling Eyes

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И моя е екрю,обаче ме достраша да ползвам химии.Още го пазя само на три месеца е,не че му личи вече Twisted Evil

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 926
Ако е от изкуствена кожа не ползвай никакви химии като Циф и т.н, защото на моят диван кожата се втвърди и напука.

# 8
  • Мнения: 334
Ако е от изкуствена кожа не ползвай никакви химии като Циф и т.н, защото на моят диван кожата се втвърди и напука.
Е, вече пробвах и с циф #Cussing out,дано не се напука,че каквато съм си,
ще трябва да го изхвърля и да карам мъжо да купува нов.
А тогава не съм сигурна дали той  няма да ме изхвърли заедно с дивана. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 239
Защо не пробваш с Виниш

# 10
  • Мнения: 334
Защо не пробваш с Виниш
И това пробвах.
Сега вече съм решила да взема боя за кожа и да сложа върху надрасканато.

# 11
  • Мнения: 6 958
Спирт или многократно търкане с гъбичка и веро и лека по лека... много трудно иначе...  Thinking

# 12
  • Smallville
  • Мнения: 994
И нашия диван беше надраскан и аз се побърках да го търкам,но колкото и да търках(с гъбка и пур за чинии),не излезе напълно.а леко избледня.Оставих го така и сега след няколко дни забелязах,че почти се е заличило надрасканото,понеже е на място на което сядаме

# 13
  • Мнения: 303
А аз какво да кажа за бяла кожена спалня?Не се чисти,само избледнява с течението на времето.Вече я прежалих-да е живо и здраво хлапето,какво да се прави-деца....

# 14
  • София
  • Мнения: 1 951
Спирта може да разтвори боята екрю и да си навлечеш по големи неприятности.По добре с веро и мокра кърпа.

Общи условия

Активация на акаунт