Количка за близнаци XAdventure

  • 1 669
  • 10
  •   1
Отговори
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Знам, че това е поредната тема за колички, а ако модераторите преценят да я преместят в "На пазар". Но исках да ви попитам, ползвала ли е някоя от вас количка за близнаци XAdventure. Попаднах на новия каталог на Premaman и там я видях. Знам, че е доста скъпа, но новите модели на Bertoni не ми харесват (дамаската им е меко казано долнопробна), Chipolino е прекалено тясна (на моя приятелка децата й са на 7 месеца и вече не се събират вътре), а фаворитът ми- Cangaroo е прекалено тежка- в магазина на Илиенци ми казаха, че е над 20кг. Моля мамите с опит с XAdventure да си кажат мнението.

# 1
  • софия
  • Мнения: 555
A Perego??? Тя е супер лека? Малка, но маневрена

# 2
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Ами, останах с впечатление, че не става за новородени- няма пълно легнало положение. Иначе ми харесва, но... няма от къде да взема стара близнашка количка за временно ползване. А и се притеснявам, че е прекалено "отворена" за зимата. Сега проучвам другите варианти на пазара. Оказа се, че за новородени близнаци те са съвсем малко.

# 3
  • Мнения: 3 336
Ами, останах с впечатление, че не става за новородени- няма пълно легнало положение. Иначе ми харесва, но... няма от къде да взема стара близнашка количка за временно ползване. А и се притеснявам, че е прекалено "отворена" за зимата. Сега проучвам другите варианти на пазара. Оказа се, че за новородени близнаци те са съвсем малко.

За това, че е отворена за зимата не се притеснявай, има едни чудни ватирани и гумирани чували по 39 лв на Джордани, ние с такива изкарахме зимата, излизали сме и в най- големия студ, а крачетата им винаги са били топли.

За Бертони да ви кажа, счупи ми се механизма за затваряне и сега като тръгна да се качвам на тротоар се отваря сама и миналата седмица притиснах ръката на Ели жестоко в опит да я разгъна пак.  #2gunfire

Вярно, че децата вече са над 20 кила взети заедно, но все пак това трябва да са го предвидили от фирмата, че все пак тежат като за 2.  Naughty Освен това гаранцията е само 6 месеца, добре, че я хващаме Crossing Arms И последния хит е, че количката я взеха за 1 месец поне, защото трябвало да я носят до завода, който е в Шумен Crazy Така че сега сме със старата - резервна количка, добре, че не я изхвърлих ooooh!

Нямам късмет с тия колички, едната ми я откраднаха, сега втората се счупи Rolling Eyes

Пег перегото е лека и удобна, но май са й теснички кошовете.

# 4
Тази количка имах щастието да я видя в Варненския Премаман(беше поръчана и капарирана),ако имаш предвидвид тази,която е едно до друго-черна.Ширината на цялата количка е 72см.,малко по голяма е от една единична.Много е маневрена,с големи гуми и много красива,но местенцата са много мънички,по-малко от 30см.,което означава че ще ти върши работа до 5-6 месец.Ако си се спряла на нея,няма да съжаляваш,но ще се наложи после да къпувап друга.

# 5
  • Мнения: 7 803
Тази количка имах щастието да я видя в Варненския Премаман(беше поръчана и капарирана),ако имаш предвидвид тази,която е едно до друго-черна.Ширината на цялата количка е 72см.,малко по голяма е от една единична.Много е маневрена,с големи гуми и много красива,но местенцата са много мънички,по-малко от 30см.,което означава че ще ти върши работа до 5-6 месец.Ако си се спряла на нея,няма да съжаляваш,но ще се наложи после да къпувап друга.
моята е 80 см и зимата им беше тясна, с тези космонафти  #Crazy а това 72 см си е направо смешно

# 6
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Мами, а до каква възраст се събираха близнаците ви във вашата количка?

# 7
  • Мнения: 3 336
Мами, а до каква възраст се събираха близнаците ви във вашата количка?

Моите още си се возят в бертонито съвсем спокойно 1г и 3м.

# 8
  • Мнения: 7 803
с летни дрехи и моите се събират, на 20 месеца са

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 580
        Моите са на 1г. и 7м. и още се побират в Чиполино Туини.

# 10
  • Мнения: 255
Момичета да ви питам за количките на Чиполино,понеже Бертони-то вече ми се вижда тежка и трудно преносима,мисля да си взема модел на Чиполино летен модел,но имат два модела Калиста и Амико.Нека ако някой знае каква е разликата м/у двете да ме светне,та да знам каква да си купя и коя съответно ще ми е по удобна

Общи условия

Активация на акаунт