Хааааайде на пързалката!

  • 1 960
  • 47
  •   1
Отговори

Анкета

Красиво или удобно?

Опции:

  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А вие като малки момиченца, пускайки се по ламаринената пързалка лятото по гащи, прещипвахте ли си дупетата?

Моята щерка много обича да ходи с пола на градина. Но обича и да се пързаля. Помогнете ми, мили съфорумки да реша - удобството или красотата? Защото нейното дупе е нежно, все пак - едва на 3 години и половина е. Не искам да си я прибирам насинена.
Гласувайте, моля, нали е на мода поемането на колективна отговорност Mr. Green

Ако тръгнете много встрани от темата, да знаете, че опцията Информирай модератор си я ползвам без угризения.

# 1
  • Мнения: 920
За прищипване не си спомням, ама яко ми се изпържваше дупето лятно време.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 840
Под поличката - боксери.Много са сладки с тях и няма опасност за дупето.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Добре, че нямаше фотоапарат вчера, права си.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Като малка не носех поли. Но имам много неприятен спомен от ония огромните надуваеми пързалки по курортите/тогава само по морето ги имаше сякаш/. Веднъж на Слънчев бряг се пуснах по такава по бански, да съм била на около 5-6. Така си ужулих крака отзад, че чак рана си направих Shocked После какво море съм изкарала с това чудо, само аз си знам ooooh!

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Добре, че нямаше фотоапарат вчера, права си.

 Mr. Green Сети се значи, че ти си вдъхновителят. А Реза е подбудителят.

# 6
  • Мнения: 7 107
Едно време ми беше много по-забавно да ползвам тръбите, за да се катеря и слизам по тях. Не съм си ползвала дупето по предназначение.  Mr. Green Май и с поли и роклички не се помня.
Тогава имаше едни пързалки тип ракети.

Пож заглавието реших, че ни предлагаш новооткрит ленд.  Grinning

# 7
  • Мнения: 8 999
Божкеее! РОКЛЯ! Като дете имах два чифта панталони и през ум не ми минаваше, че мога да нося нещо друго. Пола получих чак в първи клас - тъмно синя, плисирана, в комбинация с бяла ризка и синя връзка. Пазех я като очите си - да не съм луда да опетня униформата на чавдарчето, въргаляйки се по разни дерящи пързалки. А, и в допълнение - по онова време пързалките бяха циментови /ламаринените са нов модел, когато ги изобретиха, вече не ми се пързаляше/.

# 8
  • Мнения: 3 268
Като малка ходех с къси панталонки.Пола облякох на 14 години.Бях мъжко момиче.За разлика от сега. Flutter

# 9
  • Мнения: 4 665
Пърлила съм се. Гадно е. Поради тази причина вече не се пускам по пързалки Tired

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Поради тази причина вече не се пускам по пързалки Tired
А трябва! Grinning

# 11
  • Мнения: 4 665
Заклещих се при последния ми опит в една тип " Ракета "...

# 12
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Бу, ти с пола ли беше вчера?Simple Smile

# 13
  • Мнения: 3 447
Добре, че нямаше фотоапарат вчера, права си.

 Mr. Green Сети се значи, че ти си вдъхновителят.
Искаш да кажеш, че вчера си се пускала по пързалката с пола  Shocked

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Не бях с пола бе.

Общи условия

Активация на акаунт