Съвет за костюм

  • 541
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Здравейте майчета! Трябва да си купя костюм за другата седмица и да е в рамките на около 100 лева, но скоро не съм обикаляла по магазините и нямам на идея къде да ходя. Искаше ми се и някаква ризка да си купя, но сигурно няма да мога да се вместя в парите. Ако някой наскоро е разглеждал нещо, моля помагайте!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
За тази цена можеш да погледнеш в едни магазини, те са няколко от една верига, имаше 1-2 на Графа и 1 на Алабин, май се казваха "Нико". Големи стъклени витрини. Но инфото ми не е отскоро. Дано още ги има!

# 2
  • София
  • Мнения: 194
Здравей, Скоро преди 2 седмици и аз имах същия проблем... Аз си търсих делови костюм, а не официален.... Та след като обиколих цяла София - бих ти препоръчала да видиш на Дондуков и Бенковска - магазина на Модена - имат семпли модели цена около 100 (моя беше 114лв)

а също така и в Дафне - там също има интересни неща - а и риза би могла да си вземеш с намаление (имат разни намаления) Разбира се зависи и какъв размер си търсиш.
Успех в търсенето Peace

а колкото до "Нико" лично аз не им харесвам качеството на платовете и затова не си купувам от тях.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
а колкото до "Нико" лично аз не им харесвам качеството на платовете и затова не си купувам от тях.
Вярно е. Но пък ще се вмести в сумата, затова й ги написах. От Дафне костюм за 100 лв. май няма да си намери, не мислиш ли?

# 4
  • Мнения: 83
Благодаря! Аз не се изразих правилно може би - не супер официален костюм, а по-скоро делови, но елегантен. Мисля си за комбинация пола-сако или панталон сако. А някой дали не е ходил в НДК /от София съм/, сега има произведено в България?

# 5
  • София
  • Мнения: 194
Ами зависи, аз мерих джинов костюм с пола и сако - леко спортен и много изчистен - сакото беше  под 60лв и полата 30-на.
Това имам предвид - в Дафне , не всичко е скъпо.
Simple Smile ако има време , нека погледне

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами зависи, аз мерих джинов костюм с пола и сако - леко спортен и много изчистен - сакото беше  под 60лв и полата 30-на.
Това имам предвид - в Дафне , не всичко е скъпо.
Simple Smile ако има време , нека погледне
Я! Това звучи супер! Ще метна и аз едно очо тия дни Wink

# 7
  • Мнения: 128
"Мария Магдалена" на Раковска, близо до кръстовището с Бул.Руски-пловдивско производство.
Със сигурност ще си харесаш нещо на добра цена.

Общи условия

Активация на акаунт