Мисис България и Мисис Нова България

  • 1 408
  • 15
  •   1
Отговори
Майчета, кой от двата конкурса ви се струва по-престижен? И бихте ли дали някакви сайтове на организаторите на конкурсите. Бихте ли участвали или мислите, че всичко е наредено?
Айде дайте сайтове Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, не бих участвала. Намирам конкурсите за красота от всякакъв тип за унизителни. Да се разхождам по бански като преял кон пред оценяващите погледи на шайка безделници не се вмества в представите ми за добре прекарано време. А и нямам мужда някой друг да ми казва, че съм красива, Аз си го знам Mr. Green

# 2
  • Мнения: 311
Изобщо нямам координати,нито пък представа кой е по-престижен.Не мисля,че са нагласени,но сякаш кантара натежава ако има някоя известна мацка.Бих участвала,ако имах достатъчно самочувствие. Hug

# 3
  • Мнения: 4 053
Не, не бих участвала. Намирам конкурсите за красота от всякакъв тип за унизителни. Да се разхождам по бански като преял кон пред оценяващите погледи на шайка безделници не се вмества в представите ми за добре прекарано време. А и нямам мужда някой друг да ми казва, че съм красива, Аз си го знам Mr. Green

подписвам се под това  smile3503

# 4
  • София
  • Мнения: 3 058
Не, не бих участвала. Намирам конкурсите за красота от всякакъв тип за унизителни. Да се разхождам по бански като преял кон пред оценяващите погледи на шайка безделници не се вмества в представите ми за добре прекарано време. А и нямам мужда някой друг да ми казва, че съм красива, Аз си го знам Mr. Green

подписвам се под това  smile3503

И аз  Peace

# 5
  • Мнения: 1 424
Не, не бих участвала. Намирам конкурсите за красота от всякакъв тип за унизителни. Да се разхождам по бански като преял кон пред оценяващите погледи на шайка безделници не се вмества в представите ми за добре прекарано време. А и нямам мужда някой друг да ми казва, че съм красива, Аз си го знам Mr. Green
  202uu

# 6
  • Мнения: 1 432
Не, не бих участвала. Намирам конкурсите за красота от всякакъв тип за унизителни. Да се разхождам по бански като преял кон пред оценяващите погледи на шайка безделници не се вмества в представите ми за добре прекарано време. А и нямам мужда някой друг да ми казва, че съм красива, Аз си го знам Mr. Green
  202uu


  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 7 111
Зависи от инвеститорите кой ги печели.
Съпругът кихва, съпругата я снимат с коронка.  Grinning

# 8
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Цитат
Съпругът кихва, съпругата я снимат с коронка.
Peace Peace Peace

# 9
  • Мнения: 3 268
След последния конкурс на мис България не виждам кой още може да се съмнява в подкупността на журито.Тази,която избраха е меко казано грозна.Имаше толкова красиви момичета,но техния татко не е милионер.Смятам,че участието в подобни конкурси унижава жената.Особено в България.

# 10
  • Мнения: 2 147
На практика красивите момичета се разхождат по улиците  Hug

# 11
  • Мнения: 636
Тия конкурси винаги са си били нечестнички, но все пак авторката май сериозно се е навила да участва така че ето:

http://missis.market.bg/

Обаче инфото вътре е малко старичко.
За мисис нова Б-я някой ако знае координати, да ги сподели. Гугъл-а на мен поне нищо не каза Laughing

# 12
  • Видин
  • Мнения: 961
След последния конкурс на мис България не виждам кой още може да се съмнява в подкупността на журито.Тази,която избраха е меко казано грозна.Имаше толкова красиви момичета,но техния татко не е милионер.Смятам,че участието в подобни конкурси унижава жената.Особено в България.

 Peace Peace Peace

# 13
  • Мнения: 3 268
На практика красивите момичета се разхождат по улиците  Hug
Да,точно така е.Съседското ни момиче е по-красиво от сегашната мис България.

# 14
  • Мнения: 311
Несъмнено красиви момичета има много.Просто не им се занимава с подобни конкурси или пък нямат самочувствие.

Общи условия

Активация на акаунт