Не знам какво да правя - темата на Вера

  • 1 875
  • 29
  •   1
Отговори
Мили мами, имам проблем, който бих искала да споделя с вас и ако може да ме посъветвате нещо. Та проблемът е, че имам син на 1г. и 3м. баща му е в Гърция - Атина и аз искам да съм там! Но той не призна сина ни /женен е/, но въпреки това има чувства към нас, искам да съм близо до него, но не днам вобще как ще мина границата с детето и какви са условията за работа там, ясли, детски градини, квартири...... Моля Ви, ако имате някакви идеи ПОМОЩ 
Благодаря Ви предварително Rolling Eyes


Ще ви помоля да спрете разправията наистина.
Това е форум и всеки може да пише тук, но никой няма право да обижда другите участници и да ги напада.

Ако проблемът е, че Verakot2 е писала за собствените си проблеми в друга тема - вече има нова.
Ако искте просто да се обиждате една друга - има лични, ICQ, Skype и така нататък. Тук не е мястото за това.

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 14:48 от Stun

# 1
  • Мнения: 1 425
По-добре си направи отделна тема в форума за мами в чужнина - там е по-вероятно да ти дадат някакви съвети.

А по какво се познава, че има чувства към вас?

# 2
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
По-добре си направи отделна тема в форума за мами в чужнина - там е по-вероятно да ти дадат някакви съвети.

А по какво се познава, че има чувства към вас?

и аз съм съгласна за темата
да и за чувствата - това кака го разбра? и още нещо - не отивай без да си сигурна какво правиш и защо го правиш

# 3
  • Мнения: 1 809
И аз съм напълно съгласна с идята на Panther и catnadeen за темата във въпросния форум.Също така си зададох и аз въпроса-Как точно се изразяват чувствата му към вас?Мисля,че ако наистина много държи да сте около него,то би трябвало той самия да създаде някакви условия,при които вие може да отидете там-да ти намери квартира,работа,да проучи въпроса с яслите и т.н.А като отидеш,на кого ще разчиташ там?Самият факт,че не е признал сина си ми говори много ....и за съжаление не хубави неща...

# 4
  • Мнения: 2 863
мда, избира да остане женен, но ти ще тръгнеш натам надявайки се на какво? да си близо до него- защо- да ви вижда от време на време?  основно ще си сама.... това, че е  женен от юридическа гледна точка не е проблем да признае детето ви, проблем е ако ти си омъжена.... пусни друга тема и бъди готова да чуеш неща, които няма да ти харесат Hug

А най-важното- самото ти питане сдържа факта, че основно ти искаш да си там, иначе той би ти намерил квартира и би ти казал, всичко, което е нужно да знаеш....
Малвина ме е изпреварила  bouquet

# 5
Абсолютно прави сте, но 1 аз го обичам безумно, 2 за тези ми 28 г. живота ме е научил да разчитам само и единствено на себе си, та за това не разчитам на него за това. Истината е, че той няма как да ми помогне за момента.
С него съм от 6 г. но никога не съм искала от него да се развежда с жена си, не мисля, че тя трябва да страда за неговите и от части мои грешки. Разбира се ако той сам реши да го направи със сигурност няма да му преча, обичам го наистина ужасно много. Искам да бъда с него и съм готова на всичко това да стане.
Мисля също, че мъжете са ужасно страхливи по отношение на важните решения и чакат докато ножа опре до кокала, така че не разчитам на това той да вземе някакво кардинално решение. Мисля, че наистина има чувста и от негова страна, но не мога да ги премеря. Достатъчни ли са те или не, заслужава ли си да направя това или не. Проблема е, че аз го искам и не мога да променя това си чувство.

# 6
  • Мнения: 1 809
Ако един мъж те обича,то просто се усеща!А на теб щом ти се налага да ги мериш колко са чувствата му...ами...според мен то просто няма такива...И какво значи той сега няма как да ви помогне?А какво ти гарантира ,че след това ще може?Мъжете не са страхливи,те са повече егоисти и гледат как им е удобно на тях.Че защо да си разваля спокойствието с разводи -има си семейсто има си и още една жена,която му е удушник и едно развлечение...,която не иска нищо от него...Ако те обича,той би трябвало да е готов на всичко,както ти за него!И в крайна сметка,каквото и да направиш и света да обърнеш,ако той не реши да предприеме нещо,ти няма да си с него!Така че ,я се вземи в ръце и си гледай детенцето!Сега то трябва да ти е на първо място,защото то е смисъла на животат ти,всичко друго е преходно!

# 7
Абсолютно е така, ама това мъчение за мен се отразява и върху детето ми. Не искам да разчитам на никой, разбираш ли? Искам просто да съм близо до него, не искам нищо от него, кото пари ли помощ или нещо си... Искам и детето ми да знае кой е баща му. НЕ МОГА ДА СЕ ОТКАЖА ОБИЧАМ ГО! ТОЙ СЪЩО МЕ ОБИЧА СИГУРНА СЪМ В ТОВА, просто не му достига смелост. Той също иска да е с мен, но се страхува от последствията, т.е. като един МЪЖ е егоист и мисли само за себе си , но аз го обичам, как да спра? не мога и това, че е далеч от мен ме убива. В същност той беше в Бг от началота на нашта връзка до миналия септември, но така се получи, че трябваше да замине за Гр. и за сега остава там. От тогава той ме е канил 4-5 пъти и естествено аз съм се отзовавала. Потретвам ОБИЧАМ ГО БЕЗУМНО МНОГО

# 8
  • Мнения: 1 809
Всички знаем какво е да обичаш,но пък съм на мнение че не трябва да ставаме жертва на нещо,което е загубена кауза!Няма такива положения-НЕ МОГА!Човек трябва да проявява и сила!Ами...така мисля аз...А решението си е изцяло твое!Успех!

# 9
  • Мнения: X
Аз пък не мога да разбера,защо някои жени си усложняват живота ,раждайки дете на женен мъж #CrazyАми изживей си кефа с него,но чак пък такива жертви... newsm78
Нека първо се разведе,пък после му мислете за дете.Накрая прецакана пак жената,пак тя опъва за всичко.И съм забелязала,че мъжа почти никога не се развежда.На него този вариант го устройва.

verakot2 не искам да те засегна лично,просто си размишлявам  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 425
Любовта е сляпа и лудостта я води за ръка.

# 11
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Абсолютно е така, ама това мъчение за мен се отразява и върху детето ми. Не искам да разчитам на никой, разбираш ли? Искам просто да съм близо до него, не искам нищо от него, кото пари ли помощ или нещо си... Искам и детето ми да знае кой е баща му. НЕ МОГА ДА СЕ ОТКАЖА ОБИЧАМ ГО! ТОЙ СЪЩО МЕ ОБИЧА СИГУРНА СЪМ В ТОВА, просто не му достига смелост. Той също иска да е с мен, но се страхува от последствията, т.е. като един МЪЖ е егоист и мисли само за себе си , но аз го обичам, как да спра? не мога и това, че е далеч от мен ме убива. В същност той беше в Бг от началота на нашта връзка до миналия септември, но така се получи, че трябваше да замине за Гр. и за сега остава там. От тогава той ме е канил 4-5 пъти и естествено аз съм се отзовавала. Потретвам ОБИЧАМ ГО БЕЗУМНО МНОГО

Знам какво значи да обичаш ,но знам също че от любов се губи разсъдък и че когато човек обича не мисли с главата  а със сърцето си не вижда недостатъците на партньора си , а това може да доведе до лоши последствия - не знам какво бих направила на твое място , но те моля малко да успокоиш страстите и да се помъчиш да погледнеш нещата по трезво и от друг ъгъл А смяташ ли че ще е добре ако детето ти  вижда баща си от време на време и на всички семейни празници е само с теб , а той - обичащия ви, ще бъде  винаги със семейството си Не искам да прозвучи грубо , но погледни нещата и от тази страна До кога ще можеш да го делиш и до кога ще можеш да чакаш и до кога ще можеш да страдаш виждайки влюбени държащи се за ръка или чувайки смеховете на щастливи родители заобиколени от децата си . Цената е голяма - ако я плащаш само ти - ок , но вече има и дете което не е виновно за нищо и не трябва да понася последствията

# 12
Много благодаря на всички Ви.
Продължавам да го обичам въпреки всичко и всички и може би съм тъпа п... но ще се боря за това да бъда и аз щастлива т.е. с него.
Сигурна съм, че някой ден ще се уморя да се боря, но да тогава..... искам го

# 13
  • Мнения: 1 559
Абсолютно е така, ама това мъчение за мен се отразява и върху детето ми. Не искам да разчитам на никой, разбираш ли? Искам просто да съм близо до него, не искам нищо от него, кото пари ли помощ или нещо си... Искам и детето ми да знае кой е баща му. НЕ МОГА ДА СЕ ОТКАЖА ОБИЧАМ ГО! ТОЙ СЪЩО МЕ ОБИЧА СИГУРНА СЪМ В ТОВА, просто не му достига смелост. Той също иска да е с мен, но се страхува от последствията, т.е. като един МЪЖ е егоист и мисли само за себе си , но аз го обичам, как да спра? не мога и това, че е далеч от мен ме убива. В същност той беше в Бг от началота на нашта връзка до миналия септември, но така се получи, че трябваше да замине за Гр. и за сега остава там. От тогава той ме е канил 4-5 пъти и естествено аз съм се отзовавала. Потретвам ОБИЧАМ ГО БЕЗУМНО МНОГО

За мен си просто едно дете,което тропа с крак и казва-ИСКАМ,ИСКАМ... #Cussing out #Cussing out
Сигурна съм ,че това твое упорство ,до никаде няма да те доведе,не впрочем ще Crazy...,но до още по големи страдания и болка- ooooh!,сама в чужда страна newsm78 #Crazy..отхвърлена(по точно изритана Sick)...Еи на таквиз като теб им викам говеда(sorry),ти го блъскаш,то пак иде,ти го гониш то пак в краката ти #Crazy #Crazy..Ми къв е тоз баща,дето не си признава детето newsm78,женен ooooh!...и не ти урежда пребиваването  наблизо до него Whistling-ми никакъв #2gunfire...Ей много ме е яд на такива жени #2gunfire #2gunfire.Бе я се вземи в ръце и приеми мисълта че си сама... Naughty

# 14
  • Мнения: 2 863
Меган, давай го по-кротко и не така грубо, не знаеш подробности, а дори и  да е каквото изглежда, последствията  са си за жената, не се асоциирай веднага със съпругата му, защото по пет реда да осъдиш някого е също не особено умно  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт